Для ПрАТ «Центральний ГЗК» (ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ») ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» виконав капітальний ремонт в обсязі КР-2 з модернізацією двосекційного тепловозу 2ТЕ10. У співпраці з Філією «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця» були виконані роботи з відновлення геометричних розмірів та несучих здатностей рам візків тепловозу та ремонт шкворневих вузлів тепловозу серії 2ТЕ10. Це дало можливість продовжити термін служби локомотива на 5 років. Під час виконання ремонту був розроблений ексклюзивний індивідуальний проект з розрахунками на міцність та підтвердженням ефективності технічних рішень, що дозволило відновити усі технічні характеристики рам тепловозів.

«На рамі одного з тепловозів серії 2ТЕ10 були виявлені аварійні ушкодження, які не дозволяли його подальшу експлуатацію, а саме у рамі кузова три тріщини в зварних з’єднаннях шкворневого листа рами кузову зі сторони кабіни машиніста, дві з яких з виходом на основний метал та максимальний вертикальний прогин повздовжньої балки з правої сторони, в районі кабіни машиніста становив 33,5 мм., що свідчило про аварійний характер рами тепловоза. Після проведення комплексу заходів з відновлення рами тепловозу були досягнуті технічні характеристики які відповідають нормативним параметрам, що дозволило подальшу безпечну експлуатацію тепловозу» — поділився технічний директор Дмитро Мамчур.

ТОВ «Полтавський ТРЗ» спеціалізується на поточних ремонтах ПР1, ПР2, ПР3, капітальних ремонтах КР1, КР2, ремонтах з подовження терміну служби (КРП) та модернізаціях тепловозів серії М62, 2ТЕ10, 2ТЕ116, ТЕП70, ЧМЕ-3, ТЕМ-1, ТЕМ-2, ТЕМ-7, ТЕМ-15, ТЕМ-18, ТГМ-4, ТГМ-6.