Общество с Ограниченной Ответственностью «Полтавский Тепловозоремонтный завод»  
Новости
12.09.2019


HTML изображение слева – текст справа

У 2019 році ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» виконав капітальний ремонт з модернізацією тепловоза ТЕМ-1М для ПрАТ «Київ-Дніпровське Міжгалузеве Підприємство Промислового Залізничного Транспорту».

«При виконанні модернізації нашими спеціалістами була встановлена ДГУ типу ПДГ-1М. Номінальна потужність дизеля зросла на 20% до 880 кВт (1200 к.с.). Це в свою чергу позитивно позначилась на тягових характеристиках локомотива, за рахунок збільшення сили тяги. Виконано заміну тягових електричних двигунів типу ЕДТ-200Б на більш сучасні типу ЕД-118. Також була модернізована електрична схема локомотива з повною заміною проводки з врахуванням встановленого нового обладнання. Встановлена нова АЛСН. Відновлені несучі конструкції візків та рами тепловозу з продовженням терміну служби на 5 років» — зазначив директор з виробництва Віталій Суковатов.

«На цьому ми не зупиняємося. В даний час підписано договір з Акціонерним Товариством «Нікопольський завод феросплавів» на капітальний ремонт з модернізацією (з продовженням терміну служби тепловоза не менше ніж на 10 років) тепловоза ТЕМ-2М. Модернізація передбачає встановлення сучасного дизеля Cummins QST30-L2, тягового агрегату з мікропроцесорною системою управління виробництва ДП «Завод «Електроважмаш», роторно-пластинчатого компресора «Mattei», електричних двигунів охолодження тягових двигунів та шахти холодильника, світлодіодних прожекторів та ліхтарів і іншого обладнання» — розповів журналу комерційний директор Сергій Скрипка.05.07.2019


HTML изображение слева – текст справа

Для ПрАТ «Центральний ГЗК» (ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ») ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» виконав капітальний ремонт в обсязі КР-2 з модернізацією двосекційного тепловозу 2ТЕ10. У співпраці з Філією «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця» були виконані роботи з відновлення геометричних розмірів та несучих здатностей рам візків тепловозу та ремонт шкворневих вузлів тепловозу серії 2ТЕ10. Це дало можливість продовжити термін служби локомотива на 5 років. Під час виконання ремонту був розроблений ексклюзивний індивідуальний проект з розрахунками на міцність та підтвердженням ефективності технічних рішень, що дозволило відновити усі технічні характеристики рам тепловозів.

«На рамі одного з тепловозів серії 2ТЕ10 були виявлені аварійні ушкодження, які не дозволяли його подальшу експлуатацію, а саме у рамі кузова три тріщини в зварних з’єднаннях шкворневого листа рами кузову зі сторони кабіни машиніста, дві з яких з виходом на основний метал та максимальний вертикальний прогин повздовжньої балки з правої сторони, в районі кабіни машиніста становив 33,5 мм., що свідчило про аварійний характер рами тепловоза. Після проведення комплексу заходів з відновлення рами тепловозу були досягнуті технічні характеристики які відповідають нормативним параметрам, що дозволило подальшу безпечну експлуатацію тепловозу» — поділився технічний директор Дмитро Мамчур.

ТОВ «Полтавський ТРЗ» спеціалізується на поточних ремонтах ПР1, ПР2, ПР3, капітальних ремонтах КР1, КР2, ремонтах з подовження терміну служби (КРП) та модернізаціях тепловозів серії М62, 2ТЕ10, 2ТЕ116, ТЕП70, ЧМЕ-3, ТЕМ-1, ТЕМ-2, ТЕМ-7, ТЕМ-15, ТЕМ-18, ТГМ-4, ТГМ-6.28.09.2018


HTML изображение слева – текст справа

С 18 по 21 сентября текущего года в городе Берлин (Германия) состоялась Международная выставка рельсового транспорта «InnoTrans 2018». Проект осуществляет полный комплексный обзор рынка предложений продуктов и услуг международной транспортной отрасли. Его высокие уровни организации и популяризации, позволяют внушительному числу отраслевиков представить ряд производимой продукции, ознакомится с передовыми тенденциями и техническими новинками сектора, а также установить деловые контакты с дальнейшей перспективой продуктивного сотрудничества. Традиционно, местом локализации мероприятия стал выставочный комплекс «Messe Berlin». Активное и непосредственное участие в «InnoTrans 2018» приняла делегация Общества с ограниченной ответственностью «Полтавский тепловозоремонтный завод» во главе с его Генеральным директором П. П. Рыпюк и коммерческим директором предприятия С. Ю. Скрипка.

В рамках проекта делегатами ПТРЗ были проведены несколько линий переговоров на предмет потенциального сотрудничества со следующими предприятиями. С АО «Трансмашхолдинг» были проведены переговоры о поставке дизелей производства ОАО «Коломенский завод» для выполнения модернизации тепловоза 2ТЭ10М для частного корпоративного заказчика, а также о поставке комплектующих для выполнения ремонтов в условиях ООО «Полтавский ТРЗ» дизелей. Стороны обсудили перспективы увеличения объёма реализуемой ООО «Полтавский ТРЗ» продукции для нужд предприятий, входящих в структуру АО «Трансмашхолдинг».

С «CZ Loko» (Чешская республика) обсудили основные направления по взаимодействию предприятий, в частности – совместного выполнения модернизации маневровых тепловозов для нужд ПАО «Украинские железные дороги» и частных корпоративных заказчиков.

Переговоры о совместной реализации проектов модернизации тягового подвижного состава на территории ООО «Полтавский ТРЗ» дизелями компании ABC проведены с ABC «Anglo Belgian Corporation» (Бельгия) соответственно. Важнейшим этапом в контексте ведения данных переговоров, стали очерченные будущие шаги по разработке проекта имплементации дизелей компании АВС в маневровые и вывозные локомотивы.

Делегаты ПТРЗ также встретились с представителями британской «Cummins Inc». Сторонами были достигнуты предварительные договоренности о совместной реализации проектов по модернизации тепловозов серии 2ТЭ10М.
С «EVRAZ» проведены переговоры о перспективах поставки комплектующих для ремонта и формирования колёсных пар локомотивов.

С отечественным «Электротяжмаш» были рассмотрены вопросы разработки системы управления ДГУ при выполнении модернизации тепловоза различными типами дизелей.

По результатам каждого из совещаний переговорных групп, приняты решения организации последующих встреч с целью планирования и фактической реализации совместных проектов.25.09.2018


25 вересня 2018 року на території Товариства з обмеженою відповідальністю «Полтавський тепловозоремонтний завод» було проведено ознайомчу екскурсію для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» Полтавського Політехнічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Екскурсію з огляду промислових потужностей Полтавського тепловозоремонтного заводу було зорганізовано за розпорядженням керівного складу підприємства детально та в найкоротші терміни. У відповідь на ініціативний запит Адміністрації Полтавського Політехнічного коледжу, Генеральним директором ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» П. П. Рипюк було призначено відповідального з екскурсії – Директора з якості ПТРЗ І. В. Черпаченка та безпосереднього її виконавця – старшого майстра контрольного Відділу технічного контролю ПТРЗ О. Е. Ігошину.

Другокурсники Полтавського Політехнічного коледжу відвідали Виробничі дільниці тепловозоскладальну, екіпажну, відновлення деталей, а також дизельний, механічний та ливарний цехи заводу. Зокрема студенти мали змогу ознайомитись з основами технологій ремонтного та заготівельного виробництва, що реалізуються підприємством, теорією провідних сучасних технічних рішень щодо процесу модернізації морально-застарілих типів локомотивів, а також зі специфікою циклу виготовлення запасних частин, комплектуючих, лінією ливарного виробництва заводу. Найбільшу зацікавленість серед студентів з екскурсійної групи викликав етап безпосереднього візуального ознайомлення з наразі ремонтованим заводом тепловозом серії 2ТЕ10М за номером 3148, замовленням Криворізького Центрального гірничо-збагачувального комбінату, а також модернізовані тепловози серії ЧМЕ3.

Слухачі мали змогу ознайомитись не тільки з сьогоденням заводу, але й здійснили своєрідний історичний екскурс, заслухавши тезисну доповідь з теми основних періодів становлення й розвитку Полтавського тепловозоремонтного заводу. Доповідь неабияк зацікавила студентів, адже 147-річна історія ПТРЗ нерозривно пов’язана з історією Полтави.

Тож з метою ознайомлення з потенційними місцями майбутньої роботи, вивчення галузевого промислового базису регіону та загального естетичного виховання, спільними зусиллями колективу Полтавського тепловозоремонтного заводу та представників Полтавського Політехнічного коледжу було реалізовано пізнавальну екскурсію для учнівської молоді міста. По її закінченні студенти Коледжу та представники його Адміністрації й викладацького складу висловили щиру дяку на адресу Заводу за гостинний прийом та високий рівень організації заходу.

Слід зазначити, що Полтавський тепловозоремонтний завод активно контактує з рядом професійно-технічних учнівських та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Полтавської області. Протягом багатьох років для проходження практичних робіт на заводі залучається число учнів професійних технічних ліцеїв, коледжів міста й області, чимало з яких продовжують роботу на постійній основі на ПТРЗ вже після закінчення загального періоду навчання. Так починаючи з 20 вересня поточного року для проходження практичних робіт на заводі було залучено загалом 35 осіб. У відповідності зі звітними щотижневими доповідями керуючих цехів – учні працюють старанно, виявляють належне дбале ставлення до матеріально-технічного забезпечення на місцях роботи та діють згідно чинного регламентованого внутрішнього розпорядку підприємства.25.09.2018


22 вересня у рамках урочистостей з нагоди Дня міста в Полтаві відбувся вже традиційний арт-проект «Парад «Полтава вишивана». У рамках програми святкових заходів містяни та гості духовної столиці України мали змогу ознайомитися з тезовими презентаціями ряду провідних галузевих підприємств міста. Представлення відбулось на виставці «Промислові досягнення міста» при «Ярмарок полтавських виробників».

Безпосередню увагу громади привернули інформаційні листівки та споживча презентація ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод». Серед іншого, присутні мали змогу отримати детальну інформацію щодо вакантних спеціальностей та вимог за офіційним працевлаштуванням на базі промислового комплексу заводу, особливу зацікавленість у питанні виявила молодь, а саме – учні та студенти професійних технічних ліцеїв, коледжів. Засобом роздаткових буклетів та за безпосередньою консультацією провідних спеціалістів ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод», усім охочим була надана детальна інформація щодо основних напрямів діяльності підприємства, специфіки та перспектив його розвитку.

Керівний склад ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» та представники його трудового колективу висловлюють особливу подяку Володимиру Петровичу Волік, Управління економічних питань виконавчого комітету Полтавської міської ради, за належний рівень організації заходу та особисте ставлення до учасників «Ярмарку».

Свято до Дня міста вдалося загалом – разом з «Ярмарок полтавських виробників», діяли також розважальні фестивалі – народної творчості, молодіжних вуличних культур, «свято фарб», дитячі розважальні зони, «містечко майстрів», виставки квітково-овочевих композицій. Також було зорганізовано роботу яток закладів громадського харчування із стравами традиційної української кухні. З 18 години на головній сцені міста – розпочався вечірній святковий концерт.04.11.2015

Шановні заводчани!


Сьогодні, святкового дня, святкового як для шановних ветеранів тепловозоремонтного
господарства, так і для молодого покоління залізничників, у своєму зверненні до трудового
колективу Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод», я акцентую на
відданості обраній справі. Адже не одне покоління висококласних спеціалістів заводу, зростало
та міцнішало саме завдяки своїй кропіткій самовідданій праці, почуттям гідності та високого
громадянського обов’язку.

Ваші щоденні зусилля, ширять, примножують, плекають трудову славу залізничників усієї
України; всі ми, щогодинно, продовжуємо розбудову промислово-виробничого пласту держави й
такої значущої для її економіки галузі, всі ми – працюємо задля багатшого, щасливішого
«завтра», задля поколінь прийдешніх та на розквіт нашої Батьківщини!

Тож прийміть вітання з нагоди!

Прихильної долі, вагомих професійних здобутків та особистих досягнень, родинного затишку
та щирих дружніх обіймів,

усіляких гараздів вам, шановні!

Зі Святом!
08.05.2015

Шановні ветерани!За вашими плечима – неоціненні досвід та мудрість життя, за вашими плечима, рясніючи, вишикувалися роки відкриттів, роки звершень, роки надбань – роки успішного, щасливого трудового та особистого літографу!

За вашими плечима – височіє Подвиг. Подвиг, що його було звершено надто дорогою ціною – ціною людського життя. Подвиг, що й досі болючим надписом викарбовано в імені кожного, хто був свідком насилля та злиднів Другої світової. Подвиг, що навічно зародив гордість та пам'ять у вдячності нинішнього та прийдешніх поколінь. Подвиг, в ім’я майбутнього та самого життя!

Низький уклін самовідданим, мужнім серцям, що боронили рідну землю від фашистської навали та сміливцям, на чиї плечі лягли важкі роки повоєнної відбудови!

Безприкладна хоробрість та трудова звитяга покоління-переможця – предмет безмежних гордості та вдячності нащадків!

З нагоди 70 річниці Перемоги – прийміть найщиріші вітання й побажання доброго здоров’я, бадьорого настрою та міцності духу! Зичимо добробуту й радості вам та вашим родинам!З повагою,
Правління ПАТ «ТРЗ»
06.03.2015

Шановні колеги! Чарівні жінки!


Перший хвилюючий подих цьогорічної весни майорить різнобарв’ям жіночності, краси та любові! Він сповнений всеохоплюючої надії і непорушної віри жіночого серця у мирний та щасливий прийдешній день.

Тож дозвольте сьогодні, дорогі жінки, шановні колеги, з усією щирістю, вдячністю та непідробним захопленням вашими численними професійними здобутками, завжди доцільною вдалою ініціативністю, трудовим завзяттям, невичерпним життєвим оптимізмом – привітати вас з Міжнародним жіночим днем – Святом 8 Березня!

На адресу – линуть побажання душевних тепла та наснаги, благополуччя у родинах, берегинями котрих, ви головуєте протягом багатьох щасливих років, вдячних поглядів та відчуття міцного чоловічого плеча поруч, щоденної розради, взаємних розуміння та підтримки у колективі, колі друзів!

Зичимо здоров’я, миру та добра!

Зі святом!З повагою,
Правління ПАТ «ТРЗ»
29.12.2014

Шановні заводчани!2014-й – був непростим роком – роком трансформацій, роком боротьби, роком втрат, але, разом з тим – роком здобутків, роком ствердження українського державництва.

Сьогодні, з уст мільйонів українців линуть молитви на славу невмирущої волі, духовної сили нашого народу та прохання у здійсненні споконвічної мрії Українця – бути господарем на своїй родючій та вільній землі!

Тож напередодні Новорічних свят ствердні побажання добра, миру та особистого щастя!

Зичимо аби у ваших оселях панували любов та родинний затишок, а серця – були сповнені віри у світле майбуття!

Вдалих починань, успішних справ та вагомих професійних здобутків, нехай таланить у кожній небайдужій для вас справі, думки будуть ясними, а серця – натхненними, нехай 2015-й – стане роком щедрим на усілякого ладу здобутки та приємні несподіванки!

Міцного здоров’я, довголіття, добробуту, прихильної долі, невичерпного життєвого оптимізму, радісних звісток та щирих дружніх обіймів!З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!


З повагою,
Правління ПАТ «ТРЗ»
04.11.2014

Заводчани приймали вітання з нагоди професійного свята


4 листопада в Україні традиційно відзначають День залізничника.

З нагоди професійного свята у приміщенні управління Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» – м. Полтава зібралося чимало шановних ветеранів підприємства, почесних заводчан, молодих перспективних спеціалістів галузі, працівників заводу.

Першочергово зі словами підсумкової роботи за минулий місяць та палким вітальним словом до заводчан звернувся Голова Правління ПАТ «ТРЗ» Володимир Іванович Бакаєнко:

– Щоденно в державі пульсують сотні залізничних сполучень, самовіддана праця тисяч компетентних спеціалістів забезпечує безперебійну роботу галузі, яка завше слугувала міцним фундаментом для української економіки. Впродовж років, щоденно, й нині, у непростий для Батьківщини час, вітчизняний транспортний конвеєр – не зупиняється, деякою мірою зростають обсяги вантажних перевезень, модернізується рухомий склад, перепрофілюється, розбудовується не одиниця масштабних виробництв, шириться трудова слава колективів залізничників усієї України!

– Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, шановні колеги, співробітники, разом рухаймося до нових висот, якісних ідей усім нам та успішної їх реалізації.

Найближчі перспективи підприємства окреслив Радник Голови Наглядової ради Сергій Миколайович Павлюченко:

– Як усі ви знаєте, зараз ми активно співпрацюємо з Оборонпромом держави, задіяні у проекті «Слобожанський дизель», це державна програма; нам цікаві нові ринки Пакистану, Малазії. Будучи господарями Міжнародної залізничної конференції «Управління технічним станом локомотивного парку. Оптимальні рішення, довгострокові перспективи», що днями стартує на ПТРЗ, ми першочергово розраховуємо зацікавити нових замовників, вести місткий діалог з постач процесу.

– Зі святом вас, шановні, усіляких гараздів вам та вашим родинам, доброго настрою!

Загалом, захід з нагоди професійного для полтавських тепловозоремонтників свята – минув в урочистій та дружній колективній атмосфері, безумовно, керівним складом було відзначено роботу кращих працівників – почесні грамоти, іменні подяки, належні премії, заохочувальні відзнаки.

10.07.2014

Полтавський тепловозоремонтний завод знову передав міліціянтам військове спорядження


   Сьогодні об 11 годині на території службового розташування УМВС України у Полтавській області, відбулося чергове зібрання полтавської громади – місцевих підприємців, численних представників ЗМІ та безпосередньо представників Управління – для передачі необхідної амуніції бійцям, від’їжджаючим для несення служби у східному регіоні держави.

   Висловлюючи свою патріотичну позицію та глибоке людське переконання – не лишатися осторонь виру подій й актуальних проблем української сучасності, керівництво Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава долучилося до ранкової акції на підтримку захисників Вітчизни. Голова Наглядової ради ПАТ «ТРЗ» Олена Ісаківна Шуліка, передала бійцям замовлене підприємством наявне військове спорядження із рук в руки, а саме: 18 бронежилетів, захист паху до них – стільки ж штук, спорядження міліції шкіряне, себто військові паски на утримання зброї, тощо – у кількості 30 штук, кілька десятків військових берців. Загалом, цього разу ПТРЗ закуплено профільного спорядження на суму понад 100 тисяч гривень.

   – Сьогодні ми, як і кожен небайдужий полтавець, долучилися до вагомої справи. Сьогодні, хлопці, що відбувають до східних областей України, патріоти та наші з вами захисники – отримали від нашого підприємства надійне військове спорядження, - спілкуючись з журналістами, зазначила Олена Ісаківна.
   – Ми придбали дійсно якісне захисне спорядження, при чому це зі слів самих працівників підрозділу, отже, отримувач – задоволений, і, маємо надію, що наші земляки повернуться додому неушкодженими, з вірою у це – ми проводжаємо їх боронити державу, у добру путь, хлопці!

   Начальник УМВС України у Полтавській області Іван Григорович Корсун повідомив, що підрозділ працівників полтавського управління МВС відбуває на Схід не менше, ніж на 30 днів та запевнив: все необхідне для несення служби у хлопців є.

   – Наші офіцери, що пройшли спецкурс підготовки, вкотре, виїздять до буремного Сходу для підтримки правопорядку та збереження цілісності території нашої держави, вони забезпечені абсолютно усім необхідним – починаючи від одягу й закінчуючи спеціальним спорядженням та боєприпасами; до всього, виїзні машини переповнені продуктами харчування, засобами особистої гігієни, на останні пункти, представниками кількох місцевих підприємств витрачено близько 50 тисяч гривень, - зазначив очільник обласної міліції.    – Я не втомлююсь дивуватись небайдужості наших громадян, як пересічних полтавців, так і керівників підприємницьких структур, які кожного разу приїздять на відправлення зі стосами життєво необхідних речей та усіляко підтримують наших хлопців, - додав він.

   Офіцери ж, що сьогодні відбули на Схід, під час збору випромінювали впевненість та усміхалися. Загалом, серед бійців панують позитивні настрої, хлопці дякували усім, хто допоміг й обіцяли повернутися неушкодженими та якнайскоріше.


      Прес-служба ПАТ "ТРЗ"


10.07.2014

Уважаемый Сергей Николаевич!


От имени трудового коллектива Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» примите искренние поздравления и наилучшие пожелания в День Вашего рождения!

Талант руководителя предусматривает умение мыслить масштабно, стратегически, способности распознать деловую перспективу и успешно воплотить ее в жизнь, слышать свою команду и воссоздать благоприятную атмосферу для эффективной работы каждого из ее членов.

Безусловно, вышеперечисленные деловые качества и человеческие достоинства применимы к Вашему уважаемому и пользующемуся беспрекословным авторитетом имени.

Жизненная мудрость, исключительные знания, понимание избранного Вами дела – дела Вашей жизни, бесценный опыт, по истине, создают имена нарицательные – блестящий отраслевой специалист, чуткий и ответственный руководитель.

Пусть любой жизненный вызов – будет принят с присущим Вам достоинством, и также стремительно облачен в успех, пусть жизнь преподнесет еще немало вдохновляющих идей и перспективных проектов, не утратится, а только укрепится энтузиазм и стремление к новым значимым высотам!

Мы желаем Вам крепчайшего здоровья, долголетия и бодрости духа!


С уважением, Трудовой коллектив Публичного акционерного общества "Тепловозоремонтный завод"
31.05.2014

Світлій пам’яті Віктора Тимофійовича ГАЄВОГО


   На 75-му році життя не стало Віктора Тимофійовича Гаєвого – колишнього директора – голови правління АТ „Тепловозоремонтний завод”, Почесного залізничника СРСР, вмілого організатора виробництва, чуйної, відповідальної і доброї людини.
   Віктор Гаєвий народився 4 березня 1940 року в Полтаві. Після закінчення у 1962 році Харківського інституту інженерів залізничного транспорту розпочав трудовий шлях на Полтавському тепловозоремонтному заводі. Це знане на увесь Радянський Союз потужне підприємство у той час очолював його батько, Герой Соціалістичної Праці, легендарний залізничний генерал Тимофій Володимирович Гаєвий. Він не став складати синові якусь особливу протекцію, влаштовувати на „тепленьке” місце, а направив на посаду майстра дизельного цеху. Молодий спеціаліст Віктор Гаєвий працював й опановував ту найскладнішу науку – бути людиною і на виробництві, й у взаєминах із навколишніми.
   Згодом усе це допомогло здобути заслужений авторитет висококваліфікованого інженера, вдумливого, ефективного керівника. Тож не даремно колектив підприємства доручив Віктору Гаєвому в досить складний час очолити Полтавський тепловозоремонтний завод. Він доклав усі свої знання, вміння, енергію, щоб утримати підприємство на плаву в розбурханому морі ринкової економіки.
   Віктор Тимофійович Гаєвий обирався депутатом Полтавської міської ради, був членом ради директорів промислових підприємств міста, удостоєний багатьох обласних та галузевих відзнак.
   Світла пам’ять про вдумливого організатора промислового виробництва, надійного товариша Віктора Гаєвого завжди буде жити в наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного. Нехай Господь прийме його в Царстві Небеснім, а рідна полтавська земля буде йому пухом.

Бакаєнко В. І., Бугайчук В.М., Ворона П.В., Товстий Р.І., Марченко В.О., Барабан В.П., Берчун В.П., Головко В.М., Григоренко О.М., Гурнік А.В., Гусак Л.Г., Данилейко М.І., Дронін М.Й., Змієвець С.О., Карпов Ю.Б., Кожемяко С.Д., Кудацький О.М., Леготкін Г.І., Носенко О.М., Олексієнко М.Ф., Павлюченко С. М., Паламарчук В.Г., Попок В.П., Приходько В.І., Псеха В.О., Сурмач В.М., Челембій Ю.О.Зоря Полтавщини


14.05.2014

Правлінням Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава зініційовано серію заходів з матеріального забезпечення міліціонерів Полтавщини, які відряджені до східного регіону держави для охорони громадського порядку та боротьби з сепаратизмом


Про свій намір допомогти вітчизняним правоохоронцям, громадськість та численних представників ЗМІ сповістили Голова Наглядової ради ПАТ «ТРЗ» Олена Ісаківна Шулiка та заступник Голови Правління підприємства Антон Володимирович Петько у рамках прес-конференції «Стан правопорядку в області та участь працівників міліції Полтавщини в охороні громадського порядку у східних регіонах».

На тематичному зібранні, що відбулося сьогодні у прес-центрі УМВС України у Полтавській області, вступне слово тримав виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Полтавській області Іван Григорович Корсун. Очільник обласної міліції виступив з інформативною доповіддю про стан правопорядку на Полтавщині, а також ознайомив присутніх з результатами роботи правоохоронців за останній місяць. Акцентував Іван Григорович на фактах, умовах та специфіці служби працівників міліції Полтавщини та їх ролі в охороні громадського порядку у східних регіонах:

– Станом на сьогодні, понад 200 працівників міліції з області знаходяться у східних регіонах нашої держави, де ситуація зараз – доволі напружена. Днями, я особисто виїхав для спілкування з підлеглими, мною було вивчено умови проживання правоохоронців, їх настрій, ми вживаємо вичерпних заходів, аби максимально забезпечити відряджених найнеобхіднішим.

В першу чергу, керований патріотичними мотивами та звичайною людською небайдужістю до нині вируючих в Україні подій, керівний склад Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава приймає рішення про надання матеріальної допомоги землякам. Першим кроком у цьому напрямі визначено забезпечення полтавських бійців необхідним екіпірувальним спорядженням.

– Україна багатонаціональна держава, багатолика, і Україна – єдина. Тому, поділ українців за ознаками, це «кампанія», яка заздалегідь приречена. Фактично, акція, котру Полтавський тепловозоремонтним завод сьогодні впроваджує в життя, на меті своїй має не просто, вкотре, продемонструвати, що ми патріотично налаштовані, ми не просто співчуваємо втратам та співпереживаємо з мільйонами українців, ми хочемо донести – міліція з народом, – зазначила Олена Ісаківна Шуліка. – Міліція є захисником народу, і, для того, щоб вона цей свій безпосередній обов’язок мала змогу виконувати – ми взяли на себе зобов’язання повністю одягти полтавський взвод – 30 комплектів, куди входять спеціальний одяг, взуття, бронежилети, каски та інше екіпірувальне спорядження – його вже готують до передачі бійцям; про мотиви – мови не ведемо, адже наш обов’язок як порядних містян та свідомих громадян своєї держави підтримати захисників у непростий для усіх нас час, маємо надію, що той внесок у загальну підтримку правоохоронних органів країни у неспокійний час – дасть змогу чиїмось синам, чоловікам, братам, друзям, сусідам повернутися неушкодженими, - додала вона.

– Кілька слів з приводу: чому ми, підприємці, промисловики, люди, котрі мають заробляти, котрі мають забезпечувати робочими місцями опікуємось даним питанням? По-перше, це наші земляки, належно екіпіровані – вони, знову ж таки, матимуть змогу вціліти, захищатися належним чином при нагоді, і ми сподіваємось, що непроста ситуація в країні владнається якнайскоріше та мирним шляхом, - прокоментував Антон Володимирович Петько. – По-друге, сьогодні ЗМІ мають донести до жителів буремного сходу – там, де орудують самоназвані мери міст та міністри неіснуючих держав з автоматами в руках – ніколи не буде грошей, порядку, добробуту, нормального рівня життя українців, цей хаос не забезпечить родини достатком, а їх годувальників – гідною зарплатнею. – Також зараз з’являється чимало бажаючих полтавців та жителів області, долучитися до подібних акцій допомоги, маємо бажання та сподівання, що вдасться зорганізувати належним чином свого роду фонд та контактний центр, де кожен бажаючий матиме змогу зробити свій внесок та підтримати правоохоронців Полтавщини, ми плануємо продовжити співпрацю з Обласним управлінням міліції на постійній основі.

Нагадуємо, що у відповідності до прийнятого МВС України рішення щодо створення в регіонах України спеціальних підрозділів міліції, на Полтавщині розпочато їх формування. На території області створено три таких підрозділи: «Каскад», «Полтава», «Кременчук». Стати працівником підрозділу зможуть усі бажаючі, хто пройде відбір. З умовами набору можна ознайомитися на офіційному сайті УМВС України в Полтавській області.

З питань надання допомоги правоохоронцям Полтавської області, що нині несуть службу у східних регіонах країни – звертатися trzpress@ukr.net
Прес-служба ПАТ "ТРЗ"


08.05.2014 г.

Шановні заводчани!


За вікном урочистою ходою майорить переможний Травень,
і сьогодні, зі словами щирої вдячності за безсмертний подвиг
покоління-переможця та шанобливою скорботою до тієї безлічі
незабутих імен сміливців – полеглих у роки Великої Вітчизняної війни –
ми відзначаємо свято Великої Перемоги!

На тлі буремного для України сьогодення, ми зводимо погляди до Неба у проханнях аби
більше жодному поколінню не довелося пережити страхіть війни, у своїх молитвах ми
звертаємося до милості Божої й просимо мирного майбуття для нас та наших дітей.

Напередодні пам’ятного для поколінь минулих та прийдешніх свята, ми зичимо ветеранам міцного здоров’я, доброго настрою, міцних дружніх обіймів та щирих усмішок!

Зі Святом!
З повагою,

Правління ПАТ "ТРЗ"

14.03.2014 г.


Шановні заводчани!


Сьогодні, ми відзначаємо 143-річницю від дня заснування однієї з найпотужніших виробничих структур Полтавщини, котра завжди слугувала предметом гордості промислової галузі краю.

ПТРЗ є одним з небагатьох підприємств, що плекає у собі унікальні традиції галузевого виробництва, завданням трудового колективу заводу – є збереження й примноження цього неоціненного спадку та безумовного надбання!

У святковий для всіх нас день – зичимо впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні заданих професійних орієнтирів й висот, а також міцного здоров’я, життєвого талану й душевної наснаги!

Нехай кожного наступного дня ваше переконання в успішності загальної справи – міцніє. Плідних буднів вам та вагомих професійних здобутків!


З повагою,

Правління ПАТ "ТРЗ"
27.12.2013 г.

З наступаючим Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Шановні заводчани!


Цьогорічний підсумок роботи Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава – це, безумовно, констатація факту плідного, непростого й, разом з тим, успішного для усіх нас трудового року.

2013-й ознаменувався рядом перетворень та успішних починань. У році, що минає, ми довели до виходу на якісно новий рівень реалізацію провідних технічних рішень, розпочавши восени роботу над проектом комплексної модернізації тепловозів серії ЧМЕ – 3 на базі підприємства, ми розширили спектр інвестиційних переваг для заводу, ми сповнені наснаги та продуктивних ідей на майбутній трудовий 2014 рік.

Напередодні Новорічних свят, слова щирої вдячності за високий професіоналізм та наполегливу працю у році, що минає – линуть на адресу заслужених трудівників заводу, безперечно, адресовані вони й кожному новому співробітникові, що примножив успіх компанії, збагатив її.

У наступаючому, 2014 році, я зичу вам, дорогі заводчани, невичерпного життєвого оптимізму, радісного сьогодення й щасливого майбуття! Нехай таланить у кожній небайдужій для вас справі, думки будуть ясними, а серця – натхненними, нехай 2014-й – буде щедрим на усілякого роду здобутки та приємні несподіванки, зичу вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту та особистого щастя!        З повагою,
С.М. Павлюченко

 


19.12.2013 г.

Мрії збуваються у день Святого Миколая!


19 грудня 2013 року, за підтримки Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава, відбувся фінал конкурсу з виготовлення найкращого оригінального макету тепловозу серії ЧМЕ-3М, оголошеного серед дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та учнівської молоді міста.

Серед десятків заявлених робіт – розмаїття дитячої щирості та уміння – було обрано кількох фіналістів та головного переможця конкурсу. Отже, почесна «бронза» у 13-річного Владислава Щеберєва, 2 місце – за Ігорем Постніковим, йому 12. Кращою ж, на думку суддівського комітету та глядачів, стала робота 11-річного полтавця Світодара Палія. Хлопчина здобув головний приз змагання – путівку до омріяного «ДіснейЛенду». Жоден з конкурсантів не залишився поза увагою – діти отримали почесні відзнаки та приємні призи від організаторів заходу й весело провели час.

З побажаннями не зупинятись на досягнутому – усіляко розвивати та плекати свої творчі здібності й унікальні таланти, а також бути успішними у навчанні – трудовий колектив ПТРЗ вітає юних моделістів – учасників та переможців конкурсу!


    

    


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»


11.12.2013 г.

Вашій увазі 2 серія розважального ріаліті-шоу - "Тачку на полтавську прокачку"


 

Прес-служба ПАТ «ТРЗ»06.12.2013 г.

ПТРЗ презентував новий прототип тепловозу серії ЧМЕ – 3М


1 жовтня поточного року на промисловій базі Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава у серійне виробництво було запущено 6 одиниць тепловозів серії ЧМЕ–3М.

До реалізації проекту, підприємство готувалося близько п‘яти років, конструкторські розробки по машині – один з основоположних аспектів – потребував чималих затрат часу. Абсолютно вся конструкторська документація проекту, була розроблена у відповідності до технічних вимог вказаних у додатку документа «Документація конкурсних торгів на закупівлю послуг з модернізації тепловозів ЧМЕ- 3 новими силовими установками».

Отже, локомотив ЧМЕ – 3М з дизелем потужністю 1020 кВт - 1520 Co'Co '970 66A З.В, призначений для маневрової та вивізної роботи на коліях 1520 mm УЗ і промислових підприємств. Максимальна швидкість локомотива при русі своїм ходом 90 км/год. Загальна корисна маса локомотива 120 т. Він є шестивісним візковим дизельним локомотивом. Зміна конструкції локомотива, полягає у встановленні нової силової установки і повної модернізації з використанням вже наявних компонентів - візків, головної рами та паливного бака. Локомотив має два тривісні візка. Кожна вісь ведуча, тягове посилення передається через тягові редуктори, привід яких, здійснюється за допомогою початкових моторно-вісних рухомих двигунів типу ТІ 006. Механічна частина гальма візка, колодкова з чавунними колодками.

Головна рама локомотива початкової зварної конструкції, зі змінами для встановлення нового обладнання. Зварна конструкція складається з поздовжніх двотаврових балок, які з'єднані поперечними і шкворневими балками. На нижній частині шкворневих балок наварені шкворни. Буферні бруси локомотива пристосовані для установки автозчіпного обладнання типу СА 3. На локомотиві встановлена нова силова установка, яка складається з дизеля з'єднаного з тяговим генератором і генератром (допоміжний) електричної мережі. Дизельний двигун використаний типу «Caterpillar» - SCAC потужністю 1020 кВт при 1800 об / хв . Тяговий же генератор – є джерелом потужності для виконання тягових робіт.

– Наш завод спільно зі словацькою фірмою « ZOS Zvolen » розробив проект модернізації тепловозів серії ЧМЕ3. Фактично, від старої машини - оригіналу, залишається тільки рама тепловоза і візки, замінюється кузов і кабіна, встановлюється дизель «Caterpillar» з тяговим і допоміжним генераторами виробництва харківського «Електроважмаш» , - коментує Сергій Мельник, заступник головного технолога ПАТ «ТРЗ ».

– Також процесом передбачена заміна всіх силових і допоміжних агрегатів і механізмів, машина обладнується сучасними мікропроцесорними системами управління, контролю та діагностики. Полтавський тепловозоремонтний завод вже має вдалий досвід модернізації маневрового тепловоза ЧМЕ3П у 2007 році ПТРЗ спільно з чеський фірмою «CZ LOKO» модернізував тепловоз ЧМЕ3П - 1744, який успішно пройшов випробування і зараз експлуатується на Донецькій залізниці (депо «Попасна»), - додає він.

На локомотиві встановлено допоміжне обладнання з приводом від електромоторів: компресорна установка, установка охолодження дизеля, вентилятори охолодження тягових двигунів і тягових випрямлячів, вентилятори охолодження реостатів ЕДТ. Джерелом живлення для приводу електромоторів допоміжного обладнання – є генератор допоміжний електромережі. На локомотиві встановлено пневматичні гальма, електродинамічне і механічне ручне гальмо.

На цій машині також встановлена мікропроцесорна система управління, яка забезпечує регулювання рухомими характеристиками локомотива при тязі і електродинамічному гальмуванні, управляє дизелем, помічним обладнанням, забезпечує управління локомотивів за системою двох одиниць, забезпечує контроль і охорону встановленого обладнання, а також передає через інформаційний монітор всю інформацію для обслуговуючого персоналу. Іншими складовими електронного обладнання локомотива є прилад пильності АЛС МУ, локомотивна радіостанція OРІОН, система контролю палива БІС-Р і система автоматичного сповіщення та гасіння пожежі ППКП-4.

Кращі технологи Європи переконують: на підставі розрахунків можна констатувати, що при передбачуваному продовженні терміну служби на 25 років, не відбудеться пошкодження використаних штатних компонентів. Така машина – надійна в експлуатації.

Окрім того, на заводі відбулося, так би мовити, форматування промислових площ під реалізацію окремого проекту, аби останній не перешкоджав реалізації поточного плану замовлень ПТРЗ у нинішньому, 2013 році6 до слова об’єми виробництва суттєво зросли, навіть у порівнянні з минулим, 2012-м роком. Розширився й кадровий пласт підприємства, зокрема жорсткий відбір пройшли ті, хто нині задіяний на проекті з модернізації тепловозів серії ЧМЕ – 3М – таких спеціалістів було залучено у кількості до 60 чоловік, всі вони мають високі рекомендації або ж долучилися до проекту на конкурсній основі.

Вже 2 грудня полтавськими тепловозоремонтнками були успішно проведені реостатні випробування одиниці ЧМЕ–3М – даний прототип буде використано у якості наочного прикладу для подальшого процесу комплексної модернізації тепловозів вищезгаданої серії на полтавському профільному підприємстві.


    

    

  


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»29.11.2013 г.

Юні гості музею народної історії ПТРЗ

Вчора, до музею народної історії ПТРЗ – завітало чимало гостей. Зорганізована керівним складом Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава екскурсія для юних полтавців – мала неабиякий успіх. Діти з задоволенням провели час на території заводського музею, тут вони ознайомилися з унікальними експонатами залізничного та тепловозоремонтного господарства краю, заслухали цікаві тезиси з історії Полтавщини й просто цікаво провели час.

Серед числа запрошених – малеча з Полтавського міського центру позашкільної освіти та учні Полтавського політехнічного ліцею. Останні ж, молодь вже старшого шкільного віку, що здобуває профільну технічну освіту, мали можливість пройтися виробничими площами заводу, зокрема хлопці побували на території Промислового комплексу №1 – на дільниці Тепловозоскладальній. Тут вони на власні очі переконалися – будувати та ремонтувати тепловози – справа масштабна, цікава й, цитуємо: «просто вражаюча».

Окрім того, всі запрошені напередодні до ПТРЗ гості, також відвідали Науково-тренувальний центр «Тяга», що функціонує на базі підприємства, тут діти переглянули стрічку про процес модернізації тепловозів серії ЧМЕ-3. Опісля, вони поспілкувалися з заступником Голови Правління ПАТ «ТРЗ» Антоном Володимировичем Петько та головним технологом заводу – Юрієм Анатолійовичем Садієвим. Розмова була предметною, адже «не за горами» підсумки конкурсу з виготовлення найкращого оригінального макету тепловозу серії ЧМЕ-3, оголошеного серед дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та учнівської молоді нашого міста.

Боротьба за головний приз конкурсу — поїздку до казкового «ДіснейЛенду» — набирає обертів, діти з абсолютною зацікавленістю та прагненням реалізувати свої творчі здібності й ідеї — працюють над моделями тепловозів. Серед заявлених на участь у конкурсі авторських прототипів тепловозу серії ЧМЕ-3М — чимало креативу: тут і тканинна картата машина, і тепловоз із деревини, а також з пластику й навіть моху. Фінал конкурсу заплановано на 19 грудня 2013 року — коли ж збуватися мріям, як не у день Святого Миколая!


  


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»


25.11.2013 г.

Нещодавно, в телеефірі мав місце старт розважального ріаліті-шоу - "Тачку на полтавську прокачку". Вашій увазі 1 серія.


 

Прес-служба ПАТ «ТРЗ»05.11.2013 г.

Трудовий колектив Публічного акціонерного товариства “Тепловозоремонтний завод” - м. Полтава відзначив професійне свято

4 листопада на ПТРЗ відбулися урочистості за нагоди Дня залізничника.

За вагомий професійний внесок у роботу промислової структури та з нагоди свята – Правлінням Публічного акціонерного товариства “Тепловозоремонтний завод” - м. Полтава було прийнято рішення про відзнаку числа спеціалістів підприємства почесними грамотами та занесенням на дошку пошани.

Список імен, що ними пишається завод, кожного року зростає та примножується, міцніють молоді спеціалісти, шановні ж ветерани тепловозоремонтного господарства — вкотре, демонструють свій високий професіоналізм та відданість обраній справі.

Святкового дня, керівництво Публічного акціонерного товариства “Тепловозоремонтний завод” - м. Полтава звернулося до трудового колективу зі словами щирої вдячності. Вдячності за плідні будні кожного, з працюючих тут, вдалі трудові ініціативи, що протягом останнього року, були успішно впровадженні у життя, за ділову активність та своєчасний якісний результат роботи наших трудівників.

— Цей рік був для нас непростим й, водночас, він був роком здобутків. Ми не зупиняємося у нашому розвитку, ми помітно прогресуємо, - виступив зі зверненням до заводчан Співголова Нагдядової ради Сергій Миколайович Павлюченко.

— Коло потенційних замовників - зростає, зріс й реальний портфель замовлень, предметом особливої гордості, вважаю, для підприємства слугує вже розпочатий проект з модернізації тепловозів серії ЧМЕ3 на базі ПТРЗ, - продовжив пан Павлюченко. — Шановні заводчани, ваша праця, її результат, це, перш за все, радість для Ваших рідних та близьких вам людей, ваших родин, не припиняйте радувати їх своїми трудовими здобутками, не лишайте їх без приводу бути гордими за вас. Зі святом, шановні!

— Особисто для мене, сьогоднішня дата, є досить символічною - саме рік тому, мене було призначено на посаду, - розпочав своє звернення до трудового колективу Голова Правління Публічного акціонерного товариства “Тепловозоремонтний завод” - м. Полтава Антон Володимирович Петько.

— Справи йдуть добре, важко з даним фактом не погодитись - зараз завод, як промислова й комерційна структури, перебуває на стадії помітного піднесення, шановні, я вдячний вам за роботу, без ваших зусиль, такий результат був би неможливим, - зазначив він.

Урочисту частину святкувань було підсумовано зверненнями до трудового колективу заводу представників профкому підприємства та врученням у якості заохочення та з нагоди професійного свята — грошових премій кращим працівникам промислової структури.


    

    

    

    


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»


05.11.2013 г.

 

ВІД МАЛОГО ДО ВЕЛИКОГО: ЯК ПОЛТАВА ТЕПЛОВОЗИ БУДУЄ


Незабаром у місті стартує проект творчих ініціатив “Скарби Полтавщини”

Місяць тому, на ПТРЗ стартував масштабний проект з модернізації тепловозів серії ЧМЕ3. Спільними зусиллями числа вітчизняних спеціалістів та фахівців міжнародної компанії ZOS Zvolen, a.s (Словаччина) – до початку наступного, 2014 року, ми плануємо випустити 6 одиниць фактично нових тепловозів вищезгаданої серії.

Наші словацькі колеги пліч-о-пліч працюють з українськими робітниками на виробництві, протягом 3 місяців вони передають неоціненний досвід, практичні навики та вчать полтавців і не тільки (на проекті задіяні кілька робітників з інших регіонів нашої країни) стандартам виробництва Європейського Союзу. Зізнаюся, наші співвітчизники — б'ють усі рекорди. Команда настільки злагоджено діє, словацькі гості й, разом з тим, вчителі — відпускають у бік полтавців найвищі компліменти, робота справді йде повним ходом, за що окреме “спасибі” свідомій позиції та працелюбності українських робітників. Що стосується, так би мовити, статистики на день сьогоднішній, то до проекту було залучено більше 60 різнопрофільних робітників, загалом, на проекті з модернізації ЧМЕ3 задіяні півтори сотні кращих вітчизняних спеціалістів.

Звісно, у процесі з підготовки запуску проекту, ми неодноразово зіткнулися з проблемами кадрового характеру. Такий масштабний, громіздкий, технічно складний і вартісний процес як модернізація, просто потребує якісно підготованого спеціаліста. Низький рівень професійної підготовки, культура виробництва вітчизняних промислових пластів, відсутність у молоді інтересу до техніки й відповідно, профільної освіти — картина, що, на жаль, є реальністю для нашої країни.

Сьогодні, Правлінням Публічного акціонерного товариства “Тепловозоремонтний завод” - м. Полтава, підтримано ініціативу проведення серед дітей дошкільного, молодшого шкільного віку, учнівської молоді міста конкурсу з виготовлення найкращого оригінального макету тепловозу серії ЧМЕ3. Серія заходів, має на меті відродження інтересу до профільної технічної освіти та роботи промислової галузі країни в цілому, залучення дітей до цікавого проекту, де кожен з конкурсантів матиме змогу проявити свої унікальні здібності. У конкурсі вже задіяна дітвора з Полтавського міського центру позашкільної освіти.

Отже, всі охочі взяти участь у конкурсі моделістів “Скарби Полтавщини” діти, віком до 16 років, сміливо можуть сідати за проекти, реєстрація учасників здійснюється до 20 листопада. Про бажання позмагатися за коштовний та бажаний для будь-якої дитини головний приз конкурсу — поїздку до казкового “ДіснейЛенду” — повідомляти за номером +38 (099) 935 — 67 — 27, також заявки на участь у проекті надсилайте на електронну скриньку minimisspl@ukr.net

До уваги батьків конкурсантів: абсолютно всі витрати та фінансове забезпечення — закупка матеріалів для роботи, а, до слова, макети можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу — тут вже справа фантазії — ПТРЗ бере на себе. Якщо ваші родичі, друзі чи знайомі мають зацікавленість, досвід у моделюванні, бажання спробувати свої сили — повідомте їм про наш конкурс, запрошуйте взяти участь у ньому.


        З повагою,
Голова Правління ПАТ «ТРЗ»
А. В. Петько

 

04.11.2013 г.

 

Шановні заводчани!


Від імені Правління Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» – м. Полтава та від себе особисто,

щиро вітаю трудовий колектив ПТРЗ та шановних ветеранів тепловозоремонтного господарства з професійним святом –

Днем залізничника!

Сьогодні, я звертаюся до кожного з заводчан особисто – до трудівників нашого заводу – ваше уміле господарювання, чітка організація роботи, високий професіоналізм та особиста відповідальність – це запорука успішного розвитку галузі. Саме завдяки сумлінній праці полтавських тепловозоремонтників, удосконалюється й модернізується рухомий склад, життя не однієї тисячі людей в Україні й далеко за її межами – стає комфортнішим.

Я вдячний кожному, хто дбалий до своїх професійних обов'язків, вдячний за вашу плідну працю на благо заводської структури, за кращі професійні, особисті якості, проявлені у ході роботи, за ініціативність та наполегливість у досягненні бажаного результату.

Я зичу вам впевнених злетів до трудових висот, нехай не полишать вас душевна наснага й творчий запал!

Добра, довголіття, достатку й усіляких гараздів вам,шановні! Зі Святом!

 


        З повагою,
Голова Правління ПАТ «ТРЗ»
А. В. Петько

 


01.11.2013 г.

Очередной выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №13 (4355) от 1 ноября 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246

Пресс-служба ПАО «ТРЗ»14.10.2013 г.

Очередной выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №12 (4354) от 11 октября 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246

Пресс-служба ПАО «ТРЗ»09.10.2013 г.

Публичное акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава с официальным визитом посетил Заместитель министра транспорта Танзании

Представители Министерства транспорта Танзании пребывают в Украине уже несколько дней. За это короткое время, делегация посетила число мощнейших отраслевых предприятий нашей страны. Организацию визита танзанийских специалистов в Украину взяли на себя полтавские тепловозоремонтники, именно они выступают инвестиционными провайдерами для страны в контексте данной встречи, также следует отметить, что программа визита предварительно была одобрена Министерством иностранных дел Украины (МИД).

Цели прибытия иностранной делегации в Украину предельно просты — это ознакомление с рядом ведущих украинских предприятий в сфере авиа -, морской, железнодорожной отраслей, а также обсуждение возможных направлений партнерской деятельности и перспектив международного сотрудничества в целом.

9 октября текущего года делегация в составе 7 человек:
Кассим Исмаил Мбвана (Mr. Ismail Mbwana Kassim) – личный секретарь заместителя Министра транспорта Танзании;
Мукаса Деогратиас Букенья (Mr. Deogratias Bukenya Mukasa) – заместитель директора департамента по услугам морского транспорта Министерства транспорта Танзании;
Лазаро Милтон Лусайло (Mr. Milton Lusajo Lazaro) – Генеральный директор «Air Tanzania Corporation Ltd»;
Мафикири Пасхаль Джон (Mr. Paschal John Mafikiri) представитель «Tanzania Railways Ltd»;
Нконгоки Обеди Тиругумилва (Mr. Obedi Tirugumilwa Nkongoki) – представитель «Marine Services Company Ltd»;
Мохамед Мохамед Рашід (Eng. Mohamed Rashid Mohamed) – ведущий инженер связи и телекоммуникаций «Reli Assets Holding Company», во главе с Заместителем Министра транспорта Танзании, Доктором Чарльзом Джоном Тизеба (Hon. Dr. Charles John Tizeba (MP),
посетила единственную в своем роде в пределах экономического региона производственную структуру - Тепловозоремонтный завод в Полтаве.

Для гостей была организована масштабная экскурсия по территории завода, они осмотрели Производственный комплекс №1 — Тепловозосборочный участок, Колесный цех; Цех восстановления деталей, а также Литейный цех. После осмотра производственных площадей, делегаты побывали в действующем на территории ПТРЗ Научно-тренировочном центре «Тяга». Последний, особенно впечатлил гостей, потому как работа с кадрами, повышение их квалификации на уровнях теоретическом и практическом — это основа основ работы предприятия, убеждены делегаты.

— Мы впечатлены масштабами производства Тепловозоремонтного завода в Полтаве, здесь задействовано мощное оборудование, работа на участках идет полным ходом, - комментирует доктор Чарльз Джон Тизеба, заместитель Министра транспорта Танзании. — Мы рассматриваем возможность дальнейшего сотрудничества с ПАО «ТРЗ», думаю, процесс нашего взаимодействия, будет выстроен на позициях обмена опытом, мы рассматриваем варианты обучения наших кадров здесь, а также заинтересованы в проектах по модернизации, - добавил он.

— Сегодня мы можем говорить о том технологическом прорыве, который проходит у нас на заводе, - отметил Сергей Николаевич Павлюченко, Председатель Наблюдательного совета (Публичное акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава). — В частности, он касается и выхода на новый уровень реализации технических решений, которые мы начали применять еще с 2007 года , когда в Москве на ведущей выставке был показан усовершенствованный тепловоз. После этого продолжались доработки, в результате мы получили заказ от отечественного монополиста на модернизацию машин. Закуплено новое оборудование, персонал завода прошел переобучение с помощью наших словацких партнеров. Сегодня мы можем говорить не только о создании 137 дополнительных рабочих мест — и это только в нынешнем полугодии, но и о том , что эти места — это качественно новый уровень, они соответствуют всем международным стандартам и нормам. Мы можем экспортировать в Танзанию свою технику, и направлять персонал, который является носителем знаний и технологического потенциала. Сегодня мы говорим о 100%-й готовности обучать. География нашего заказчика велика — это и Россия, и Монголия, Казахстан, теперь надеемся получить хороший заказ из Центральной Африки на производство локомотивов, вагонов и подвижного состава, эксплуатируемого на территории данного государства, - добавил он.

— В сотрудничестве с Танзанией мы видим большие перспективы как для себя, так и для Украины в целом, - прокомментировал Виктор Иванович Ивкин, директор по развитию ЧАО «НИИ«Техностандарт ». — Сегодня мы старались представить наши возможности и надеемся на дальнейшее сотрудничество в сфере развития транспортной инфраструктуры. Есть договоренности по дальнейшему взаимодействию в различных областях, - констатировал Виктор Иванович.

— Мы готовы делиться производственным опытом и обучать кадры наших деловых партнеров, мы рады гостям из Танзании и надеемся, что наши отношения со временем трансформируются в разряд долгосрочных и стратегически важных. Важных не только для ПТРЗ, но и для Украины в целом. Сегодня мы говорим не просто о достижениях или проектах завода, которые носят ситуационный характер — сегодня мы говорим о мощном технологическом расширении производства, своего рода прорыве, - сообщил Антон Владимирович Петько, Председатель Правления Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава. — Сейчас мы заняты реализацией масштабного проекта по модернизации тепловозов серии ЧМЕ3 совместно с одной из авторитетных отраслевых компаний из Словакии, также мы планируем расширять кадровую численность завода в разы, речь идет не только о множестве рабочих специальностях, а также и о расширении управленческого состава. Сегодня на производственных площадях ПТРЗ уже реализуется международный проект, и мы уверены, что подобные — будут иметь продолжение, - заключил он.

  

  


Пресс-служба ПАО «ТРЗ»25.09.2013 г.

Сегодня на ПАО «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава стартовала Обучающая программа для сотрудников так называемого Адаптационного центра при ПТРЗ.

Последний, функционируя в рамках производственной и управленческой структур предприятия, образован с целью естественной реализации новыми сотрудниками своих профессиональных навыков и непосредственных обязанностей. Для приглашенных кадров, в количестве свыше 60 человек, был разработан специальный Учебно-тематический план «Методика обучения сварки: стандарты и качество новых технологий». Благодаря данной методике, возможно произвести подготовку конкурентноспособного специалиста, обладающего высоким уровнем профессиональной компетенции, стрессовой устойчивости, стремящегося к культуре производства.

— Следует отметить, что расширение кадрового массива завода — один из основополагающих пунктов в общей концепции развития предприятия. Мы с уверенностью заявляем: каждый из вновь прибывших сотрудников, которые задействованы в проектах по модернизации машин ЧМЕ3 — получат бесценный опыт работы на высококачественном оборудовании нашего завода, а также смогут повысить индивидуальный профессиональный уровень и будут достойно вознаграждены по истечению сроков действия программы, - прокомментировал Председатель Правления ПАО «ТРЗ» Антон Владимирович Петько.
— Новые сотрудники прошли систему жесткого отбора, уверяю, у станков не работают «люди с улицы», абсолютное число из поступивших для реализации программы по модернизации ЧМЕ3 - специалисты с большой буквы, работавшие в лучших производственных структурах Полтавского края. В работе с каждым из участников вышеупомянутой программы используется индивидуальный подход, мы стремимся слышать наших сотрудников, - отметила начальник отдела кадров Юлия Владимировна Коваленко.

Напомним, в течение последних месяцев Публичное акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава производит набор персонала для реализации проектов по модернизации тепловозов серии ЧМЕ3. В число востребованных специальностей попали электрогазосварщик и сварщик 4, 5 квалификационных разрядов, слесаря по металлоконструкциям 4 и 5 квалификационных разрядов, а также слесаря-ремонтники 4, 5 квалификационных разрядов. Отечественный специалист будет иметь возможность сотрудничать с лучшими мастерами, приглашенными из Словакии для перенимания опыта. Своего рода территориальным центром реализации комплексной программы по модернизации тепловозов серии ЧМЕ3 - станет тепловозосборочный участок Производственного комплекса №1.


Пресс-служба ПАО «ТРЗ»17.09.2013 г.

Нещодавно, список почесного трудового складу Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава поповнився ще одним славетним іменем. Юрія Миколайовича Волкова, директора ПТРЗ 1980 – 1988 рр., пожиттєво зараховано до почесного кадрового складу підприємства. Сьогодні, трудовий колектив ПАТ «ТРЗ» вітає колишнього керманича Полтавського тепловозоремонтного заводу з урочистою подією.

Шановний Юрію Миколайовичу!

Ваше ім’я завжди передувало у когорті кращих управлінців Полтавського тепловозоремонтного заводу, а Ваш трудовий шлях слугує виключним взірцем для нині працюючої молоді.

Сьогодні, прийміть слова щирої вдячності за той чималий перелік успішних трудових ініціатив, котрі Ви, протягом багатьох років сумлінної праці на заводі, впроваджували у життя.

Ми зичимо Вам, шановний Юрію Миколайовичу, міцного здоров’я, доброго настрою та усіляких життєвих гараздів!Волков Юрій Миколайович

1 вересня 1960 року зарахований студентом до Харківського Інституту Інженерів залізничного транспорту ім. Кірова на II курс механічного факультету за спеціальністю «Тепловози і тепловозне господарство»

11 січня 1965 року прийнятий в дизельний цех Полтавського тепловозоремонтного заводу ім. Жданова на посаду помічника майстра

7 квітня 1965 року переведений на посаду майстра дизельного цеху заводу

З 29 листопада 1965 року по 8 грудня 1966 року – служив у Радянській армії

23 грудня 1966 року опісля демобілізації з Радянської армії знову був прийнятий в дизельний цех Полтавського ордену Трудового Червоного Прапору тепловозоремонтного заводу майстром

23 січня 1967 року переведений в Механічний цех заводу у якості в. о. заступника начальника цеху

1 серпня 1968 року призначений заступником начальника Механічного цеху

7 січня 1972 року переведений на в. о. начальника механічного цеху

10 травня 1972 року призначений на посаду начальника механічного цеху

1 грудня 1973 року направлений у розпорядження Ленінського райкому Компартії України у зв’язку з обранням заступником секретаря парткому Полтавського тепловозоремонтного заводу. Того ж дня затверджений заступником секретаря парткому заводу.

1 червня 1979 року звільнений з вищезазначеної посади у зв’язку з переходом на іншу роботу. Того ж дня призначений головним інженером заводу.

13 листопада 1980 року призначений на посаду начальника Полтавського тепловозоремонтного заводу

В 1982-му році під керівництвом Юрія Миколайовича підприємство сягнуло свого піку з випуску продукції з заводського ремонту – 761 секція на рік.


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»04.09.2013 г.

4 сентября – памятная для Полтавского тепловозоремонтного завода дата. Именно в этот день, в 1941 году, приняв суровый бой с фашистскими захватчиками, на оборонных редутах Полтавского края пал бронепоезд «Маршал Буденный».

Первое задание от командования Юго-Восточного направления завод получает почти через неделю после вторжения фашистов на территорию бывшего СССР – машину соорудили в рекордные сроки. Уже 18 августа 1941 бронепоезд с командой из 70-ти добровольцев -железнодорожников вышел на первое боевое задание. В составе того героического экипажа воевали пулеметчик «зенитки» - начальник одного из цехов Преображенский, штабист - техник отдела сбыта Руднев, наводчик орудия - мастер котельного цеха Андрущенко, расчет орудий в который вошли - Срибныцький, Мищенко и многие другие. Добровольцев обязали прикрывать огнем важные участки железной дороги между Полтавой и Кременчугом от налетов вражеской авиации и охранять мост через реку Псел. Бронепоезд также участвовал в спасении железнодорожных составов, выводя их из-под бомбовых ударов за пределы станций.

4 сентября 1941 - го «Маршал Буденный» принял свой последний бой неподалеку от станции Потоки Кременчугского района. Семерых из экипажа убили в бою, несколько десятков защитников были тяжело ранены. Уцелевшие покинули разбитый «броневик» и, приисполненые патриотическим долгом, уже в середине сентября бойцы «Маршала Буденного» прибыли в Харьков на переформирование. Они с честью защищали Родину!

В этот день делегация Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава прибыла на место боя дабы почтить память погибших солдат.

  


Пресс-служба ПАО «ТРЗ»27.08.2013 г.

Очередной выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №11 (4353) от 23 августа 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246

Пресс-служба ПАО «ТРЗ»


24.08.2013 г.

 

Шановні заводчани!


Від імені Правління Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» та від себе особисто, прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята –

Дня Незалежності України!

Сьогодні, суверенний український народ відзначає 22 річницю Незалежності, минуло вже більш як два десятки років, відколи здійснилася споконвічна мрія Українця - бути господарем на своїй вільній, родючій та славній Землі!

Сьогодні, я зичу вам, шановні заводчани, успішних починань, вдалих справ, благополуччя та злагоди у ваших родинах, міцних дружніх обіймів, щирих усмішок та віри у краще майбутнє!

Нехай мрії кожного з нас – збуваються, нехай у серці, незламною лишається віра у багатше, щасливіше «завтра», усіляких гараздів вам та щедрої долі!

 


        З повагою,
Голова Правління ПАТ «ТРЗ»
А. В. Петько

 


13.08.2013 г.

Публичное акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» - г. Полтава приглашает на постоянную работу слесарей по ремонту подвижного состава 4, 5 и выше квалификационных разрядов для выполнения следующих ремонтных работ на ДГУ типа Д49, 14Д40:

- ремонт шатунно-поршневой группы;
- ремонт трубопроводов масляной, топливной и водяной систем дизеля;
- разборка ДГУ;
- ремонт поддизельных рам и выпускных коллекторов;
- ремонт блока цилиндра и коленчатых валов;
- ремонт турбокомпрессоров;
- ремонт масляных и водяных насосов;
- ремонт редукторов привода насосов и осевого нагнетателя;
- ремонт компрессоров воздушных;
- ремонт вспомогательного оборудования тепловозов;
- ремонт топливного оборудования;
- ремонт крышек цилиндра;
- ремонт распределительного вала и лотка;


Публичное акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» также приглашает на постоянную работу:

- испытатель двигателей;
- слесарь-электрик по ремонту электрооборудования (на станцию испытания дизелей);
- машинист крана (крановщик) для работы на мостовых и козловых кранах;
- мастер производственного участка;
- электрогазосварщик;
- электросварщик ручной сварки;
- машинист моечных машин.

 

Пресс-служба ПАО «ТРЗ»


10.07.2013 г.

 

Уважаемый Сергей Николаевич!


От имени трудового коллектива Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» примите сердечные поздравления в день Вашего 55-летнего Юбилея!

Сегодня, слова благодарности звучат в адрес не только опытного, знающего руководителя, блестящего отраслевого управленческого специалиста, сегодня, прежде всего, мы поздравляем мудрого, отзывчивого и искренне болеющего за успех нашего предприятия человека!

 

Желаем Вам, уважаемый Сергей Николаевич,
зоркости и терпения в немаловажных делах,
плодотворных идей и успешной их реализации.
Пусть жизнь дарит как можно больше поводов и главное – причин для радости,
пусть в Вашем доме господствуют взаимопонимание, мир и уют.
Мы желаем Вам душевного комфорта и бодрости Духа, крепчайшего здоровья, долголетия и неиссякающей жизненной энергии!

Пусть всегда и во всех делах Вам сопутствует удача!

 


        С уважением, Трудовой коллектив Публичного акционерного общества "Тепловозоремонтный завод"

 


10.07.2013 г.09.07.2013 г.

Згідно діючої Державної Програми економічних реформ на 2010 - 2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», котра ініційована Президентом України Віктором Януковичем, Правління Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» м. Полтава повідомляє про успішні для заводу підсумки тендерних торгів на предмет комплексної модернізації 6 одиниць тепловозів серії ЧМЕ3.

Зараз технічні спеціалісти ПТРЗ задля подальшої успішної реалізації проектів модернізації тепловозів вищезгаданої серії проводять оновлення парку зварювального обладнання та серед заявлених подань на співпрацю сторонніх організацій – обирають кращу комерційну пропозицію у співвідношенні «ціна-якість», яка максимально буде задовольняти інтереси компанії.

Бажання співпрацювати з Публічним акціонерним товариством «Тепловозоремонтний завод» виявили кращі з кращих – одразу три європейських галузевих важковаговика, авторитетні «Fronius», «ЕSAB» та «Kemppi», нещодавно влаштували презентації наявної продукції та винесли на розгляд Правління заводу кілька подань щодо подальшої взаємовигідної співпраці.

Варто зазначити, що задля якісного виконання зварювальних робіт у рамках означеного вище проекту модернізації тепловозів серії ЧМЕ3, ПТРЗ залучає кращих спеціалістів. Бажаючі працювати на сучасному європейському обладнанні ще мають шанс долучитися до проекту.

 

Інформація надана заступником директора ПАТ «ТРЗ» з провадження новітніх технологій І. І. Передерій03.07.2013 р.

Звітує відділ маркетингу та збуту Публічного акціонерного товариства  «Тепловозоремонтний завод»

В червні 2013 року завод виконав ремонт трьох секцій тепловозів серій 2М62, ТЕП70 для потреб Укрзалізниці.

На друге півріччя 2013 завод уклав угоди на предмет ремонту 22 секцій тепловозів серій М62, ТЕП70, 2ТЕ10, ТЕМ7, а також дизелів 5Д49 та 16ЧН26/26 у кількості – 10 одиниць, колісних пар для різних серій тепловозів в кількості 288 одиниць.

У поточному році планується виконати замовлення на виготовлення залізничних запасних частин на загальну суму більше 20 мільйонів гривень для вітчизняних та зарубіжних замовників.

В рамках діючої Президентської  Державної Програми економічних реформ на 2010 - 2014 рр.  – «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», підприємство виконує модернізацію тепловозів серії ЧМЕ3 на замовлення Одеської залізниці.


Прес-служба ПАТ «ТРЗ»


28.06.2013 р.

Шановні заводчани, полтавці та гості міста!

Щорічно 28 червня ми відзначаємо державне свято – День Конституції України.

Саме цього дня, 1996 року, було ухвалено Основний Закон нашої держави, і саме цей день залишиться у пам’яті українців як День верховенства національних інтересів.

Конституція України є гарантом державності та демократії, незалежності й соборності нашої держави, вона головує верховенством права, а її найвища юридична сила –  покликана плекати ствердне переконання захисту прав та свобод людини та громадянина.
 
 Сьогодні суверенний український народ відначає не просто свято, сьогодні ми вшановуємо вікові прагнення українців до своєї державності, сьогодні ми прославляємо невмирущу волю та духовну силу нашого народу.

У цей урочистий день, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята.
 Бажаємо аби оселі кожного з нас були наповнені родинним затишком, аби всі ми жили у мирі та достатку й щоденно, власноруч, своєю кропіткою працею, будували пласт майбутнього.
 Майбутнього нашого підприємства, міста, держави.
 Щасливого майбутнього!

 

З Днем Конституції України!


    Правління Публічного акціонерного товариства "Тепловозоремонтний завод"

 


27.06.2013 р.

Полтавський професійний ліцей транспорту висловив подяку ПАТ «ТРЗ» за співпрацю

Вже котрий рік поспіль ПАТ «Тепловозоремонтний завод» є основою для проходження навчально-виробничої практики і подальшого працевлаштування учнів Полтавського професійного ліцею транспорту.

Тісна співпраця ПТРЗ з представленим вище навчальним закладом зумовлена актуальністю виробничих напрямів практичної діяльності підприємства до навчальних програм та освітніх заохочень, а також матеріально-технічною базою високого рівня для професійної підготовки спеціалістів тепловозоремонтного господарства.

Цього року у рамках проходження практичного курсу виробнича база ПТРЗ приймала близько 200 учнів ППЛТ. Приємно відзначити той факт, що керівництво промислової структури активно цікавиться навчальним процесом та усіляко підтримує навчальний заклад. Так нещодавно, Анатолій Миколайович Даценко, заступник Голови Правління ПАТ «ТРЗ», головував у складі державної екзаменаційної комісії у групах «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», а також був присутнім на захисті учнями випускних дипломних робіт та при отриманні ними документів про засвідчення відповідної кваліфікації. Окрім підтримки під час навчального процесу, до прикладу з допомогою ПТРЗ щорічно проводиться оснащення майстерень виробничого навчання якісним ручним електроінструментом, та регулярного сприяння зміцненню навчально-дидактичної бази ліцею, як от закупка обладнання для начальних аудиторій, ПТРЗ подбав й про забезпечення належного дозвілля учнів. Навесні підприємством виділено автобуси для обдарованих учнів Полтавського професійного ліцею транспорту, котрі брали участь в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності, що проходив у місті Кременчук.

Хотілося б закцентувати, що адміністрація заводу належним чином приділила увагу підготовці та соціальному забезпеченню учнів, що перебували на практиці на базі підприємства у поточному, 2013 році, а саме: під час проходження виробничої практики кожен учень був забезпеченим безкоштовним харчуванням, а об’єми виконуваних учнями робіт по так званих нарядах –винагороджувалися грошовими преміями та заохоченнями.

Підприємство надало практикантам виключну можливість виконувати роботи у виробничих бригадах плі-о-пліч з досвідченими професіоналами. Хлопці брали участь у діагностуванні несправностей тепловозів окремих серій, також під пильним наглядом бригадирів та керівників бригад виконували ремонт гальмівних циліндрів, важільного обладнання, ресорного підвішування, трамвайної підвіски, опори рами.

Зокрема, в екіпажному цеху учні ППЛТ Буза Владислав, Гандзенко Владислав, Борсук Ігор виконували збирання та ремонт вузлів тепловозів серій 2ТЕ-116, 2М-62У та ТЕП-70. У колісному цеху ПТРЗ учні Ромашов Вадим, Боровик Владислав, Пригорницький Ігор визначали несправності букси тепловозу серії 2ТЕ-116, проводили ремонт еластичної шестерні колісної пари, приймали участь в нарисовці вісі на центр колісної пари, проводили ремонт та заміну підшипників кочення у буксі колісної пари. У складальному цеху учні Заливчий Валентин, Лазько Михайло та Медведцький Владислав переймали досвід виконання робіт свого керівника з установлення секцій холодильної камери, встановлення вентилятора холодильної камери і карданної передачі, також хлопці практикували встановлення дизеля 14Д40 на платформу рами. У дизельному цеху учні Корнієнко Дмитро, Каськов Сергій, Богомол Сергій виконували ремонт та збирання шатунно-поршневої групи, заміну компресійних та маслоз’ємних кілець, заміну підшипників ковзання та встановлення на шатуні шийки колінчастого вала.

Полтавський професійний ліцей транспорту висловлює ПАТ «Тепловозоремонтний завод» щиру подяку за надавану заводом підтримку у сприянні процесу навчання та розвитку навчального закладу в цілому, а також дякує за належний рівень організації навчально-виробничої практики у період 2012/2013 навчального року.

 

Прес-служба ПАТ «ТРЗ»20.06.2013 р.

У зв’язку з перманентним розширенням промислового пласту підприємства – ростом об’ємів виробництва та у відповідності до його кадрової політики, Публічне акціонерне товариство «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) запрошує на постійне місце роботи наступних спеціалістів за кваліфікаційним розрядом 4 і вище:

- токар-розточувальник;
- токар-карусельник;
- машиніст крана (кранівник);
- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
- верстатник широкого профілю;
- газорізальник

 

Прес-служба ПАТ «ТРЗ»18.06.2013 г.

С 10 по 15 июня в городе Ялта (АР Крым, Украина) проходила ІV Международная партнерская конференция EuroTrain «Современный подвижной состав: приоритеты, инновации, перспективы», целью которой являются изучение состояния подвижного состава и выработка рекомендаций в научно-исследовательском, практическом направлениях по совершенствованию строительства, эксплуатации, обслуживания, ремонта, модернизации подвижного состава. Непосредственное участие в конференции приняла делегация Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод».

В эти дни южная столица Крыма принимала множество гостей, среди которых представители ГАЖТ Украины «Укрзалізниця», Министерства инфраструктуры Украины, Министерства экономического развития и торговли Украины, железных дорог Казахстана, России, Германии, Республики Беларусь, Грузии, Эстонии, Латвии, Литвы, Молдовы, Венгрии, Чехии, Польши, Сербии, США, Франции и других стран, руководители предприятий железнодорожного машиностроения. Кроме того, на конференции присутствовали и участвовали в ней представители частных предприятий смежных отраслей, ведущие научные работники образовательных и научно-исследовательских учреждений стран-участниц (ВНИИЖТ, ВНИКТИ, ДНДЦ УЗ, УкрГАЖТ, ДНУЖТ и другие), а также ведущие отраслевые СМИ.

Председательствовал на конференции первый заместитель генерального директора ГАЖТ Украины «Укрзалізниця» Сергиенко Н. И., сопредседателями конференции  выступили — заместитель начальника Белорусской железной дороги Балахонов В. В., Сопредседатель Наблюдательного совета ПАО «ТРЗ», (г. Полтава) Павлюченко С. Н., директор по развитию ОАО «ЖЕЛДОРРЕММАШ» Лубягов А. М., главный редактор Железнодорожного издательства «Подвижной состав» Сычев В. А..

В эти несколько июньских дней ведущие специалисты отрасли со всего мира говорили о ряде важнейших для железнодорожного хозяйства вопросов: разработке и строительстве современного железнодорожного подвижного состава, эксплуатации и техобслуживании подвижного состава, реалиях и перспективах железнодорожного хозяйства в целом. Одним из ключевых в ходе конференции был определен вопрос капитального ремонта и модернизации тепловозов различных серий, как путей поддержания надежности и оптимизации обновления подвижного состава.

Не остались без внимания вопросы управления подвижным составом в рамках реформирования железнодорожной отрасли, развития систем контроля и технического диагностирования в условиях перехода к эксплуатации подвижного состава с учетом фактического технического состояния, в рамках конференции также говорили  о практических основах и результатах внедрения инновационных решений для подвижного состава.

Внимание полтавских делегатов привлекли стендовые доклады специалистов тепловозоремонтного хозяйства из Российской Федерации. По словам заместителя Председателя Правления ПАО «ТРЗ» Анатолия Николаевича Даценко, именно опыт и новшества коллег из России, определены для ПТРЗ, как ориентиры для будущей практической деятельности. В ближайшем будущем для ПАО «ТРЗ» перспективным направлением деятельности является разработка, внедрение и сертификация предприятия требованиям отраслевого стандарта  IRIS, данный стандарт успешно применен россиянами, сегодня большинство отраслевых предприятий РФ работают на основе стандарта IRIS. (IRIS – International Railway Industry Standard, уникальный стандарт для железнодорожной отрасли, который способствует повышению качества и надежности в деятельности предприятия, он признан во всем мире стандартом для железнодорожной промышленности, предназначенным для оценки систем менеджмента перспективного бизнеса). Делегаты ПТРЗ также отметили систему электронного паспортирования выдачи заказов тепловозоремонтными предприятиями РФ. В рамах конференции одной из ключевых тем для обсуждения выступил совместный для Словакии, России и Украины проект модернизации тепловозов серии ЧМЭ3, в котором управленческие и технические специалисты ПАО «Тепловозоремонтный завод» – примут активное участие.


Пресс-служба ПАО «ТРЗ»14.06.2013 г.

Очередной выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №10 (4352) от 14 июня 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246

Пресс-служба ПАО «ТРЗ»11.06.2013 р.

Звітує відділ маркетингу та збуту Публічного акціонерного товариства  «Тепловозоремонтний завод»

Днями делегація управлінського складу Публічного акціонерного товариства  «Тепловозоремонтний завод» (Україна) на чолі зі Співголовою Наглядової Ради ПАТ «Тепловозоремонтний завод» Сергієм Миколайовичем Павлюченко, зустрілася з представниками АТ «Улан-Баторська залізниця» (Республіка Монголія).

Метою робочого візиту до Монголії стали перемовини та оформлення договірних відносин між сторонами на предмет ремонту 48 колісних пар для тепловозів серії М62 та капремонту шести одиниць дизелів типу 12ЧН26/26 на базі ПТРЗ.

Фахівці ПАТ «Тепловозоремонтний завод» та АТ «Улан-Баторська залізниця» акцентують на стратегічній вазі подальшого взаємного співробітництва сторін, а також відзначають поглиблення й зміцніння ділових відносин між підприємницькими структурами.

Прес-служба ПАТ "ТРЗ"30.05.2013 г.

30 мая 2013 года заместителем и. о. Председателя Правления Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава) Анатолием Николаевичем Даценко, проведено расширенное заседание руководящего состава ПТРЗ,  относительно запуска в серийное производство вагонозамедлителей по типу конструкций РНЗ и КВ-3.

В ходе заседания были разработаны меры по внедрению теоретических основ проекта на практике, а также определены ответственные лица по его реализации. В соответствии с протоколом заседания, уже на протяжении текущей рабочей недели, в период с 30 мая по 7 июня, три вагонозамедлителя серий КВ-3 и РНЗ – поступят на ремонтную базу цеха восстановления деталей (ЦВД) для последующей реализации проекта.

Ответственными лицами практической части запланированной работы по ремонту вагонозамедлителей серий КВ-3 и РНЗ, назначены начальник ЦВД – А. В. Момот, начальник механического цеха ПРТЗ – В. И. Гудзенко, а также сотрудники отдела  маркетинга и сбыта, отдела снабжения и финансово-экономической службы завода. Подразделениям надлежит разработать план-график поставки необходимых для ремонта вагонозамедлителей запчастей в соответствии с заявленными техническими требованиями проекта, а также составить план его финансирования.


Пресс-служба ПАО "ТРЗ"28.05.2013 г.

28 мая текущего года соcтоялась встреча представителей Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» (Украина) и компаний «Dako-CZ» (Чешская Республика), «MSV Elektronika» (Чешская Республика), «Almig» (ФРГ).
   Целью технического совещания стало обсуждение перспектив сотрудничества ПАО «Тепловозоремонтный завод» с компаниями «Dako-CZ», «MSV Elektronika», «Almig», рассмотрение вопросов использования тормозной системы «Dako» на тепловозах, эксплуатируемых на пространстве 1520, а также рассмотрение возможности создания сервисного центра «Dako» в условиях и на функционирующей основе предприятия ПАО «ТРЗ».
   В ходе встречи участники переговоров согласовали основные пункты взаимодействия относительно дальнейшего сотрудничества: компании «Dako CZ» для ознакомления со спецификой работы производственного сектора, предоставлена техническая документация по тормозной системе ЧМЭ3, чешским отраслевикам также предоставлен ГОСТ по процедуре прохождения сертификации тормозной системы ЧМЭ3.
   Делегаты также посетили Научно-тренировочный центр «Тяга», на базе которого, производится подготовка и переподготовка специалистов тепловозоремонтного хозяйства.
   По результатам совещания было принято решения об организации последующей встречи зарубежных делегатов и представителей ПАО «ТРЗ» на Международной конференции «Euro Тrain – 2013», которая состоится с 10 по 15 июня 2013 года в г. Ялте.
   Также стороны проанализировали целесообразность использования в проекте модернизации ЧМЭ3 электронных систем управления производства компании «MSV Elektronika». Представители ПАО «ТРЗ» уже передали специалистам «Dako-CZ»  технические требования к тормозным системам, адаптированным и сертифицированным на пространстве 1520, а также внесли предложение участия и помощи в создании и функционировании  центра сервисного обслуживания  машин, которые будут эксплуатироваться с тормозными системами «Dako-CZ» на пространстве 1520.


Пресс-служба ПАО "ТРЗ"27.05.2013 г.

21 мая текущего года состоялась встреча между представителями Публичного акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава, Украина)  и представителем испанской компании CAF.

Целью технического совещания встретившихся сторон было ознакомление с перспективами сотрудничества СAF Axles, Wheels and Gearboxes в модернизации тепловозного парка Украины и стран СНГ, обсуждение перспектив модернизации электровозов Украины, а также обсуждение использования электрической части, разработанной CAF Power and Automation для тепловозов серии ТЕП70.

В ходе технического совещания, компаниями были обсуждены перспективные  в плане модернизации рынки СНГ, а также освещена информация о потребностях в комплектующих, используемых при ремонте колесных пар на отечественном рынке.

Представителями компании CAF Power and Automation предоставлена информация по выполнению аналогичных мировых проектов, которые являются плановыми для ПАТ «ТРЗ». Также сторонами были обсуждены варианты относительно сертификации технического решения по электрической части, отдельным комплектующим и выборе серий тепловозов, перспективных для модернизации. Гости любезно предоставили схему возможностей электрических систем, разработанных CAF Power and Automation, которые могут быть применены на тепловозах ТЕП70.

Относительно перспектив модернизации электровозов Украины, компания ТРЗ обязалась предоставить структуру парка отечественных электровозов, а также в ближайшее время провести экспертную оценку возможностей и экономической целесообразности модернизации электровозов серии ВЛ-82.

Сторонам удалось достигнуть предварительной договоренности о подготовке компанией CAF Power and Automation предложения по схеме реализации модернизации электровозов серии ВЛ-82, а именно: будут определены источники финансирования, разработаны проект и техническая схема его осуществления, предусмотрены пути поставки основного оборудования и комплектующих для его реализации.

В ближайшем будущем запланирована организационная встреча представителей ПАТ «Тепловозоремонтный завод» с представителями СAF Axles, Wheels and Gearboxes для более детального обсуждения перспектив совместного сотрудничества.


Пресс-служба ПАО "ТРЗ"27.05.2013 г.

Звітує начальник виробництва Публiчного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) Віктор Михайлович Сапожніков.

Станом на 25 травня 2013 року на ремонтній базі Публiчного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) знаходиться 3 тепловози серії ТЕП70 та один тепловоз серії 2Т10М.
27 травня поточного року плановим для заводу заходом є проведення реостатних випробувань тепловозу серії ТЕП70 за номером 031 та у найкоротші строки, опісля остаточної перевірки машини відділом технічного контролю ПАТ «ТРЗ», здача відремонтованого тепловозу замовникові.
Констатуємо факт повного завантаження роботою на поточний місяць ливарного та механічного цехів заводу. Наразі сторонньою організацією-замовником оформлено заявку на придбання близько дев’ятиста штук гільз виробництва ПАТ «Тепловозоремонтний завод». У травні 2013 року вже видано замовлення на виготовлення 110 гільз з загального порядку вищезгаданого замовлення.
Виграшним для ПАТ «ТРЗ» став тендер на ремонт 12 секцій тепловозів серії 2М62 для Львівської залізниці. Також у найближчих планах комерційного складу керівництва здобуття переваги у тендерних торгах та у подальшому – отримання наявного замовлення на ремонт 500 колісних пар.
Публiчним акціонерним товариством «Тепловозоремонтний завод» успішно освоєно ремонт вагоносповільнювачів, зокрема, наразі структурною промисловою одиницею – цехом відновлення деталей ПТРЗ закінчено практичний проект ремонту вагоносповільнювача серії РНЗ2, також заводом реалізується серійний ремонт вагоносповільнювачів КВ2 та КВ3.
Підґрунтям для тісної співпраці Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» та вітчизняного монополіста, а також зовнішніх комерційних організацій-замовників – є не тільки послуги тепловозоремонтного господарства, а й налагоджений промисловий пласт із виготовлення понад 300 найменувань запасних частин. Загалом, наразі прослідковується позитивна динаміка розвитку виробництва за II квартал поточного року.


Прес-служба ПАТ "ТРЗ"23.05.2013 г.

Тісна професійна взаємодія з підготовки майбутніх кадрів тепловозоремонтного господарства між Полтавським професійним ліцеєм транспорту (ППЛТ) та Відкритим акціонерним товариством «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) – продовжується. Цього року промислова база ПТРЗ приймає 68 учнів вищезгаданого навчального закладу.

Для проходження тримісячної виробничої практики на базі ПТРЗ, для учнів II і III навчальних курсів ППЛТ зорганізовано спецпрограму згідно якої, за кожним практикантом чи групою таких закріплені: майстри (контролюючі навчальної роботи), відповідні виробничі підрозділи, де учням належить пройти практичний курс та відповідні об’єми виконуваних практикантами робіт, згідно пунктів укладеного між заводом та навчальним закладом договору.

На заводі проведена організаційна робота щодо належного прийому учнівської молоді на базі підприємницької структури: відділом охорони праці ВАТ «ТРЗ» попередньо зачитані вступні інструктажі для учнів з охорони праці та протипожежної безпеки. Відділом кадрів, організації праці та заробітної плати ВАТ «ТРЗ» на період навчання учням видано тимчасові перепустки на територію виробничої структури. Згідно Наказу першого заступника в. о. Голови Правління ВАТ «ТРЗ» Анатолія Миколайовича Даценка, для практикантів зорганізовано безкоштовні комплексні обіди у заводській їдальні на час проходження ними виробничої практики.

Зараз на заводі учні проходять виробничу практику відповідно наступних спеціальностей:

  • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • слюсар-електрик з ремонту електроустаткування;
  • слюсар з ремонту рухомого складу;
  • слюсар з ремонту автомобілів

Наразі учні ППЛТ засвоюють практичний курс у наступних структурних одиницях заводу:

  • виробничий комплекс № 1 – виробнича дільниця екіпажна, виробнича дільниця апаратна, виробнича дільниця тепловозоскладальна;
  • механічний цех;
  • дизельний цех;
  • ЦВД;
  • ЕМС;
  • транспортна дільниця

– Багатьом учням, що зараз перебувають на виробничій практиці – характерні особистісна відповідальність та учнівська старанність, - коментує начальник виробничої дільниці тепловозоскладальної ВК № 1 ВАТ «ТРЗ» Андрій Сергійович Кулик. – Закріплена за мною група практикантів неодноразово виявляла ініціативність та зацікавленість у набутті практичного досвіду. Діалог між майстрами та учнями, як і завжди, налагоджений, конфліктних ситуацій за вже розпочатий період навчання – не виникало, хлопці зацікавлені у подальшому працевлаштуванні. Стосовно роботи найстаранніших, а саме Мекенченка Сергія Андрійовича, Лазька Михайла Олександровича та Заливчого Валентина Вікторовича – керівний склад ввіреної мені виробничої дільниці, подавав звернення керівництву підприємства про матеріальне заохочення за допомогу учнів у практичній діяльності заводу. Праця хлопців не залишилася без відзнаки – кожен отримав по 200 гривень премійованих, - констатував Андрій Сергійович.

– Співпраця Полтавського професійного ліцею транспорту та Відкритого акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» – носить постійний характер, протягом багатьох навчальних років ми з радістю співпрацюємо з ПТРЗ, учні ліцею практичним курсом – задоволені, - коментує заступник директора з навчально-виробничої роботи ППЛТ, Людмила Олександрівна Антонова.

– Тривалий практичний курс на ПТРЗ, це передусім, життєва школа, де кожен з учнів навчається відповідальності, - коментує практикант, учень II курсу ППЛТ Олександр Коновал.
– На базі заводу освоювати обране ремесло на практиці – цікаво, для переважної більшості перспектива працевлаштування на ПТРЗ – здається привабливою, - зазначає Валентин Заливчий, учень III курсу ППЛТ.

У своєму інтерв’ю практиканти лаконічні та доброзичливі: на ПТРЗ працюють знані майстри та порядні люди, є чому повчитися і до кого дослухатися, переконані учні.

 Прес-служба ПАТ "ТРЗ"07.05.2013 г.

В умовний переддень свята Великої Перемоги, 7 травня 2013 року Відкритим акціонерним товариством «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) зорганізовано зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни, заслужених робітників підприємства, ветеранів заводу.

Урочистості з нагоди 68 річниці переможного Травня, розпочалися зі звернення в. о. Голови Правління ВАТ «Тепловозоремонтний завод» Антона Володимировича Петька до ветеранів та трудового колективу заводу. Директор ПТРЗ подякував поколінню-переможцю за безсмертний подвиг та привітав усіх заводчан зі святом Великої Перемоги. З вітаннями до почесного ветеранського складу заводу також звернулися  керівний склад підприємства та заводчани.

Загалом на свято завітало близько 25 ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх робітників заводу, серед яких фронтовики, робітники евакуйованого на початку війни до Красноярську заводу, почесні ветерани праці ПТРЗ.

Присутні на святі вшанували пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни заводчан, поклавши квіти до меморіальної дошки. Сьогодні трудовий колектив заводу пом’янув хвилиною мовчання всіх тих, хто зробив свій внесок у загальну перемогу над фашистською окупацією – фронтовиків, робітників тилу, мирне населення.

Офіційну частину свята завершив національний гімн України, опісля – до уваги гостей було представлено виступи молодіжного музичного колективу творчого центру Наталії Май та вокального ансамблю «Рапсодія» будинку науки та творчості Південної Залізниці.

Дружня атмосфера, що панувала на святі – не полишила жодного з присутніх без сердечного та піднесеного настрою, самі ж ветерани, з радістю провели час у дружній бесіді з трудовими товаришами за згадкою про давнішнє минуле та розспівали трійко фронтових пісень під час святкового фуршету.

Шановні ветерани!

Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра та усіляких гараздів.

Сьогодні й повсякчас ми горді подвигом Переможця!

Зі Святом!
Прес-служба ПАТ "ТРЗ"03.05.2013 г.

Праздничный выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №9 (4351) от 03 мая 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


02.05.2013 г.

В эпоху глобальной экономики, гармония рыночных процессов и экологии – реальна

В настоящее время в Украине проводится разработка концепции внедрения и развития более чистого производства и экологических технологий на период до 2020 года. В соответствии с этой программой, Открытое акционерное общество «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава) совместно с норвежским обществом дипломированных инженеров в науке и технике ТЕКНА, осуществляет четвертый этап программы «Чистое производство и энергоэффективность. Норвежская модель».
Данная программа разработана в 1980-х годах прошлого века. Методология так называемого «Чистого производства» впервые была представлена в США. Уже вскоре ТЕКНА по достоинству оценила преимущества данной методологии и применила ее в норвежском промышленном секторе. Несколько измененная в соответствии с  норвежскими реалиями методология, отныне начала позиционироваться как Норвежская модель (НМ). С 1990 года ТЕКНА работает над тиражированием этой модели в странах Восточной Европы и Украины.
Стратегия НМ заключается в использовании опыта, знаний и потенциала самих предприятий, а также обучении ведущих специалистов – инженеров, методам  направленным на внедрение  следующих проектов: «Экобезопасность», «Энергоэффективность». Инженеры ТЕКНА считают, что многие экологические проблемы созданы самими же специалистами через задействованные технологические схемы, поэтому они сами и должны попытаться исправить сложившуюся ситуацию.
«Polluter Pays Principle» – «Платит тот, кто загрязняет». Эти три «Пи» трансформировалось для ПТРЗ в своего рода девиз: «Pollution Prevention Pays» –  «Предотвращение загрязнения – выгодно!». Одним из ключевых сегментов промышленной стратегии для завода – является сокращение производства отходов – вредных стоков и выбросов, что позволяет существенно экономить в средствах предприятия.
На сегодняшний день сотрудниками предприятия прослушаны 2 этапа программы, также  определена проблема, согласно требованиям компании ТЕКНА и разработаны перечни проектных идей, а именнодляКолесного цеха – Мойка колесных пар. Сокращение  сбросов. Оборотное водоснабжение. Специалистами завода были рассмотрены следующие варианты реализации проектной идеи:
1.А Оптимизация процесса. Использование моечных установок без подогрева воды, но с большим использованием каустика.
1.Б Модернизация технического процесса. Использование моечных установок типа Kärcher без использования каустического раствора, но используя ПАВ.
1.В Реконструкция.  Использование мойки, под высоким давлением  без подогрева воды, и использование очистных сооружений (песколовки, 3-каскадная нефтеловушка), очистка воды до 0,05 мл/л нефтепродуктов.

Основная техническая проблема, связанная с необходимостью реконструкции линии моечных машин и очистных сооружений – это сокращение  сбросов  в водные объекты и применение оборотного водоснабжения при ремонте колесных пар для тягового подвижного состава.
Рабочей группой выбран перспективный вариант – реконструкция моечной машины с установкой локальной системы очистки технической водой до показателей ПДС и использованием  тех воды в оборотном водоснабжении.

Данный проект выполняется в сжатые сроки при непосредственном участии и поддержке  руководства предприятия. В итоге успешной реализации проекта, ОАО «ТРЗ» сумеет поэтапно преобразовать производство посредством повышения эффективности энергопотребления, снижения количества вредных сбросов, выбросов и уменьшении количества отходов.


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"

 


24.04.2013 г.

19 апреля текущего года состоялась встреча заместителя Председателя Правления Открытого акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава) Анатолия Николаевича Даценко с членами Совета ветеранов войны и труда завода.

На состоявшейся встрече речь шла о необходимости активизации работы с ветеранами, пенсионерами завода в целом. При встрече акцентировали на необходимости упорядочить систему ведения учета заводских пенсионеров, а также на разработке стратегии предоставления адресной помощи остронуждающимся и тяжелобольным ветеранам.

Заместитель Председателя Правления ОАО «ТРЗ» А. Н. Даценко, от имени руководящего состава завода и от себя лично, высказал готовность Администрации к сотрудничеству и эффективному разрешению актуальных для Совета вопросов.

Уже в ближайшее время запланировано проведение организационного заседания Совета ветеранов завода, где будут определены практические мероприятия, ответственные лица в отношении реализации поставленных задач.

Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


23.04.2013 г.

23 квітня поточного року Відкритим акціонерним товариством «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) отримано Сертифікат на систему управління якістю. Даний документ за номером UA 2.003.07658-13 зареєстрований у Реєстрі системи сертифікації УкрСЕПРО від 23 квітня 2013 року.

 


10.04.2013 г.
На ОАО «ТРЗ» проведена сертификация системы менеджмента качества на соответствие требованиям ДСТУ ISO 9001:2009

В текущем году Наблюдательным советом ОАО «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава) и Членами правления предприятия было принято совместное решение о сертификации предприятия соответственно требованиям стандарта  ISO 9001:2009 с  последующей регистрацией сертификата в Реестре системы УкрСЕПРО.

Сертификация системы менеджмента качества для полтавского завода процесс уже знакомый, он является инициативным и носит добровольный характер. О преимуществах добровольной сертификации, пользе сертификата ISO 9000, управленческих и коммерческих перспективах завода в этой связи, сегодня мы беседуем с начальником управления по качеству ОАО «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава) Викторией Владимировной Дацко.

– Виктория Владимировна, кратко о преимуществах добровольной сертификации?

Добровольная сертификация – это получение сертификата качества, которое осуществляется по инициативе предприятия-производителя. Добровольная сертификация не может быть использована как замена обязательной государственной сертификации для товаров и услуг,  но даёт предприятию, прошедшему сертификацию систем менеджмента, явные преимущества.      

– Так зачем же нужен сертификат ISO 9000?

Многие задают данный вопрос, ведь этот документ не дает никаких разрешений и, на первый взгляд, казалось бы, не нужен. В том-то и его отличие от лицензий и других аналогичных документов, превратившихся в нашей стране в простую формальность:
Сертификат СМК это документ не разрешающий, а подтверждающий. Он способен оказать существенное влияние на формирование общественного мнения о положении предприятия.
   Основой эффективного функционирования системы менеджмента качества на ОАО «ТРЗ», является использование на  практике основ ISO 9000. А это создание, обеспечение и что главное,  постоянное улучшение качества продукции при помощи сети процессов, которые в свою очередь, подвержены  систематическому, конструктивному анализу, что подразумевает возможность оперативно реагировать на несоответствия в работе и так же оперативно их устранять.
   Такой документ, как сертификат ISO 9000, носит подтверждающий характер, в данном случае, мы подтверждаем те высокие технические  и технологические требования в работе нашего предприятия, которые являются унифицируемыми государственными нормами, то есть стандартами соответствия.

– Какова позиция руководящего состава ОАО «Тепловозоремонтный завод» относительно вышеупомянутой сертификации, влечет ли за собой ее внедрение явные преимущества для предприятия в коммерческом отношении?

Руководство предприятия понимает всю важность и необходимость в эффективном функционировании системы менеджмента качества. Именно поэтому один из самых эффективных методов развития предприятия и есть сертификация системы менеджмента качества. Проходя процедуру внедрения системы менеджмента качества (СМК) по  стандартам серии ISO 9000, предприятие не тратит деньги, а вкладывает их в самую ближайшую перспективу развития.

– Пожалуйста, несколько слов непосредственно о процедуре проведения аудита на предприятии, каким образом осуществлялась проверка, ее исполнители и каковы результаты проведенной работы?

4 апреля текущего года на ОАО «Тепловозоремонтный завод» был проведен сертификационный аудит на соответствие требованиям ДСТУ ISO 9001:2009 с последующей регистрацией сертификата данного образца в Реестре системы УкрСЕПРО. Проверка проводилась с целью  подтверждения соответствия системы управления качеством требованиям ДСТУ ISO 9001:2009 и сертификации системы управления качеством,  действующей на ОАО «Тепловозоремонтный завод». Сертификационный аудит проводился  специалистами государственного предприятия «Харьковский региональный научно-производственный центр стандартизации, метрологии и сертификации».  Ими была проведена  сертификация систем управления качеством на соответствие ДСТУ ISO 9001:2009, основой для проведения заключительной проверки, стала предварительная (заочная) положительная экспертная оценка системы управления качеством ОАО «Тепловозоремонтный завод». Документальный базис аудита определен как соответствие требованиям ДСТУ ISO 9001:2009 «Системы управления качеством. Требования.», а также документацией относительно предварительной оценки системы управления качеством на предприятии. На протяжении проверки,   эксперты-аудиторы  оценили работу  структурных подразделений Полтавского тепловозоремонтного завода, а именно: управления по качеству, отдела сбыта и маркетинга, отдела материально-технического снабжения, производственного комплекса №1, механического и дизельного цехов завода, отдела кадров - организацию труда и заработной платы, а также хозяйства складского.

   Приятно констатировать тот факт, что проверяющие высказали свое мнение о работе заводского управления по качеству, устные экспертные оценки и комментарии в отношении работы заводской структуры в целом, были положительными. В ходе проверки, начальник сектора управления отдела управления качеством и окружающей средой ГП «Харьковстандартметрология», кандидат в аудиторы по сертификации систем управлением качеством Системы УкрСЕПРО, господин Рогов отметил, что в системе управления качеством Полтавского тепловозоремонтного завода на должном уровне разработаны и внедрены  критерии оценки производственных процессов. И добавил, что осуществление анализа вышеупомянутых процессов это сегмент работы управленческого состава, который также заслуживает всяческих похвал. На заводе проводится анализ требований, относящихся к продукции,  определен порядок и способы приемки и контроля с предыдущих операций, проводится контроль за соблюдением технологических процессов, четко выполняются  в полном объеме требования метрологических правил и норм, имеющих обязательную силу на территории Украины в соответствии с Законом Украины «О метрологии и метрологической деятельности».

   Член аудиторской комиссии также отметил кадровый состав ПТРЗ, а именно открытость персонала – его готовность озвучивать проблемные вопросы и предлагать варианты их конструктивного разрешения. Также был отмечен профессионализм руководителей структурных подразделений, а именно: административного управляющего Анатолия Николаевича Даценко, начальника производственного комплекса №1 ОАО «ТРЗ», Анатолия Владимировича Грицюка, руководителей структурных подразделений – Сергея Владимировича Кузнецова, Ольги Ивановны Волосовец, Светланы Николаевны Цатурян. Руководители подразделений организовали роботу подведомственных им подразделений и производственных участков должным образом, в соответствии с установленными требованиями стандарта ISO и внутренними  регламентирующими документами.

– Виктория Владимировна, пожалуйста, несколько слов о специфике организации рабочего процесса подведомственного Вам управления.

– В своей работе мы акцентируем на лидерстве руководителя, на обеспечении и достижении конкретных временно-ограниченных целей в отдельных подразделениях, на мотивации и повышении квалификации персонала. Следует отметить, что продуктивная работа персонала основывается на специальном обучении – повышении квалификации в соответствии с требованиями стандарта. На сегодняшний день уже 25 специалистов завода прошли такое обучение.
Отвечая на данный вопрос, следует также отметить использование процессного подхода в работе — у нас четко определены процессы и «владельцы» этих процессов, мы используем системный подход к менеджменту, а это учет факторов, воздействующих на деятельность того или иного подразделения, соответственно принятие решений происходит на основании фактов,  с использованием измеримых данных.

– Что можно сказать подытоживая проведение процедуры аудита на соответствие требованиям ДСТУ ISO 9001:2009 для Полтавского тепловозоремонтного завода?

Стандартизация системы менеджмента качества на основе требований ISO 9001, дает основы для стабильного удовлетворения потребителя, тщательного контроля, анализа  и четкой регламентации всех управленческих и производственных процессов, которые предусмотрены вышеупомянутой системой менеджмента  качества. Она позволяет  усовершенствовать  взаимосвязь между  функциями управленческой и производственной деятельности ОАО «Тепловозоремонтный завод». Но в каждой отрасли имеются свои особые требования и специфика. Для более полного обеспечения удовлетворенности потребителя, в отраслях существуют отраслевые модели систем менеджмента качества в виде отдельных стандартов. Наиболее перспективной целью для ОАО «ТРЗ» — является разработка, внедрение и сертификация предприятия требованиям отраслевого стандарта  IRIS.  IRIS (International Railway Industry Standard) является уникальным стандартом для железнодорожной отрасли, который будет способствовать повышению качества и надежности в деятельности нашего предприятия. Он признан во всем мире стандартом для железнодорожной промышленности, предназначенным для оценки систем менеджмента перспективного бизнеса.Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


08.04.2013 г.
Модернизация тепловозов ЧМЕ3: от теоретических основ к успешной практике


Любая техника имеет предельный срок службы. По его истечению, содержание того или иного техсредства перестает быть оправданным с экономической точки зрения. Этот определенный срок, априори, органичен конструктивными элементами модели или серии самой техники, ремонт которой, не предусмотрен ее конструкцией. Ввиду процессов естественного старения – данные компоненты требуют ремонта или замены. Следовательно, производственная единица, которая планирует свою деятельность, имеет дополнительные объемы ремонта. По данным ВНИИЖТ (Всероссийский научно-исследовательский институт железнодорожного транспорта), при эксплуатации тягового подвижного состава сверх нормативного срока службы, объемы дополнительных ремонтных работ вырастают на 8 – 12% каждые 5 лет. Для удешевления и сохранения в производстве действующих локомотивов, целесообразно проводить их модернизацию.

Сегодня процессы модернизации – это объективное и коммерчески выгодное решение проблемы обновления тягового подвижного состава. При модернизации, предприятие существенно экономит в средствах, но не на качестве: цена модернизированного локомотива серии ЧМЭ3, как одной из наиболее эксплуатируемых моделей тепловоза, по предварительным подсчетам составляет одну и до двух третий стоимости нового локомотива, а в графе «полезные свойства модернизированного и нового локомотивов» –можно смело ставить знак равенства. Модернизация дает возможность существенно улучшить технико-экономические показатели работы тепловоза, а также в разы повысить его мощностные и тяговые параметры.

В Европе и СНГ, опыт модернизации тепловозов с заменой двигателей – это широко развитый спектр деятельности отраслевых предприятий. В Казахстане и на Якутской ЖД уже давно успешно реализованы проекты комплексной модернизации тепловозов ТЕ10, в Польше – тепловозов ST44 с установкой дизелей «General Electric» и «General Motors». В России модернизируют тепловозы серий ТЕ10, М62, ТЕМ с установкой дизелей типа Д49 производства ОАО «Коломенский завод», на ЖД Литвы успешно проводилась комплексная модернизация тепловозов серии ЧМЭ3. Опыт последних показывает, что после проведения комплексной модернизации, экономия горючего на тепловозе составляет около 32%, масла – 69%, прослеживается увеличение весовой нормы поезда на 20%, увеличение эксплуатационной надежности локомотива, а также существенно улучшаются условия труда локомотивных бригад.

На сегодняшний день инвентарный парк тепловозов серии ЧМЭ3 на железных дорогах Украины составляет 1520 единиц. Из этого общего числа, в эксплуатации находится 1032 локомотива вышеупомянутой серии. Подача составов в депо – основная задача ЧМЭ3 при эксплуатации, но иногда – их используют в вождении пассажирских поездов. Эта серия маневровых тепловозов пользуется популярностью, ЧМЭ3 надежный и, в целом, нетребовательный локомотив.

Локомотивы ЧМЭ3 выпускались на заводе ЧКД Прага с 1963 по 1991 года, в составе более 8 тысяч  единиц. Эта производственная линия предназначалась, в первую очередь, для экспорта в тогдашний Советский Союз, а также Албанию, Индию, Ирак, Польшу, Сирию и для чехословацких железных дорог. На протяжении десятков лет эти тепловозы поставлялись в ряде модификаций, а уже начиная с 1984 года – с электродинамическим тормозом (ЭДТ). Локомотивы ЧМЭ3 работали на маневровых работах, преимущественно на сортировочных станциях и горках, сегодня их можно увидеть и на перронах пассажирских вокзалов.

В 1977 году были сконструированы два прототипа ЧМЭ3, но в серию они не пошли. Опыт эксплуатации прототипов ЧМЭ3 на предмет электрооборудования активно использовался при конструировании локомотивов ЧМЭ3, и позднее – ЧМЭ5. При проектировании модернизации локомотивов в расчет принимали ряд возможностей, в том числе упрощенный вариант локомотива ЧМЭ3М. Учитывая пожелания заказчика, было решено установить электродинамический тормоз (ЭДТ), электронную систему регулирования движения и торможения, а также систему поддержания равномерной температуры контуров системы охлаждения на локомотиве с максимальным сохранением его первоначальной концепции. Электронная система регулирования и ЭДТ поэтому были спроектированы с возможностью их дополнительной установки на ранее изготовленных локомотивах ЧМЭ3.

Со временем производственные испытания локомотива ЧМЭ3Т показали, что новые конструктивные элементы способствовали дальнейшему существенному повышению технического уровня локомотивов ЧМЭ3. ЭДТ повлек за собой экономию в расходе тормозных колодок путем, примерно, двадцатикратного продления интервала из замены. Тем самым, значительно снизилась трудоемкость технического обслуживания. А это огромный сектор рабочего процесса. Снижения расхода топлива благодаря электросистеме регулирования температуры – дало значимую экономию производственных затрат у пользователя. Ко всему, поддержания равномерной температуры в контурах системы охлаждения сократило необходимое время для подготовки локомотива к эксплуатации.

Сегодня процент износа ЧМЭ3 равен более 94%. Половина из этих тепловозов уже давно превысили свой изначально предполагаемый срок эксплуатационной службы. Дизеля типа 6КS310DR на тепловозах ЧМЭ3 нынче сняты с производства.

Одним из приоритетных направлений деятельности ОАО «Тепловозоремонтный завод», является комплексная модернизация маневровых тепловозов серии ЧМЭ3. Предприятие работает в соответствии с разработанными Инвестиционными программами «Укрзализныци», согласно которым, на протяжении 2010 – 2015 годов предусмотрена модернизация 100 локомотивов вышеупомянутой серии.

Сейчас масштабы модернизации отдельных моделей тепловозов, в частности серии ЧМЭ3, зависят от конкретных требований заказчика, комментируют технические специалисты Полтавского тепловозоремонтного завода. Обычно, главная рама и ходовая часть берутся полностью из первоначального локомотива, а наиболее существенным изменением практически всегда является установка нового дизеля.

– Полтавский тепловозоремонтный завод совместно со словацкой фирмой «ZOS Zvolen» разработал проект модернизации  тепловозов серии ЧМЭ3. Фактически, от старой машины – оригинала, остается только рама тепловоза и тележки, заменяется кузов и кабина, устанавливается дизель «Caterpillar» с тяговым и вспомогательным генераторами производства  харьковского «Електротяжмаша», - комментирует Сергей Мельник, заместитель главного технолога ОАО «Тепловозоремонтный завод».
– Также процессом предусмотрена замена всех силовых и вспомогательных агрегатов и механизмов, машина оборудуется современными микропроцессорными системами управления, контроля и диагностики.   

Полтавский тепловозоремонтный завод уже имеет удачный опыт модернизации маневрового тепловоза ЧМЭ3:  в 2007 году ПТРЗ совместно с ческой фирмой «CZ LOKO» модернизировал тепловоз ЧМЭ3П-1744, который успешно прошел испытания и сейчас эксплуатируется на Донецкой железной дороге (депо «Попасная»).

В текущем, 2013 году, выиграв тендер, полтавский завод гарантировал себе право на модернизацию 6 тепловозов вышеупомянутой серии. Что касается ближайших перспектив для ПТРЗ, это реализация уже нашумевшего проекта полтавских тепловозоремонтников. Речь идет о выпуске фактически нового тепловоза серии ЧМЭ3, один из возможных вариантов названия которого – «Полтава».


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


15.03.2013 г.

Праздничный выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №8 (4350) от 15 марта 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"15.03.2013 р.
Полтавський тепловозоремонтний відзначив 142-річчя!


15 березня 2013 року у місті Полтава відбулися урочистості з нагоди 142 річниці Відкритого акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава).
На свято до полтавських тепловозоремонтників завітали представники Полтавської обласної державної адміністрації, Директор департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської ОДА Руслан Леонідович Овчаренко та його заступник Ігор Григорович Васін, представник міськвиконкому Полтави – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Петрівна Борисенко, заступник голови Ленінської районної у м. Полтаві ради – Наталя Володимирівна Драпак, заступник голови райвиконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради – начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Володимирович Каркач, заступник головного інженера ПКТБрл Галина Іванівна Брижак та численні представники ЗМІ.
У своєму зверненні до трудового колективу та ветеранів Полтавського тепловозоремонтного заводу, Директор департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської ОДА Руслан Леонідович Овчаренко, від імені владної структури привітав ПТРЗ зі святом та відзначив, що полтавська влада готова усіляко підтримувати розвиток підприємства:
– Полтавський тепловозоремонтний завод – прогресує, це помітно. Я радий вітати усіх заводчан з періодом відновлення роботи промислової структури  після зимового періоду, а також з упевненістю можу сказати, що ми готові підтримувати ПТРЗ у його розвитку та русі до промислових висот.
Директору департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА також було надано почесне право вручити подяки за бездоганну працю на благо заводу управлінському складу підприємства.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Петрівна Борисенко відзначила явний прогрес у діяльності заводської структури:
– У порівнянні з минулим роком відзначу явний прогрес у діяльності підприємства. Від імені Полтавської міської ради вітаємо всіх вас зі святом, бажаємо вашому підприємству не зупинятися та впевнено прямувати до промислових висот. Додам, що Полтава без ПТРЗ, не була б Полтавою – акцентую на промисловій, економічній, соціальній складовій функціонування цього підприємства, – зазначила Ольга Петрівна. – Адже завод завжди забезпечував та забезпечує полтавців значною кількістю робочих місць, примножує промисловий пласт досягнень рідного краю.
Представниці міськвиконкому було надано почесне право вручити подяки представникам трудового колективу заводу.
У святковий для Полтавського тепловозоремонтного заводу день, окрім виступів та привітань офіційних осіб, заводчани заслухали звернення в. о. Голови Правління ВАТ «Тепловозоремонтний завод» Антона Володимировича Петька. Директор ПТРЗ зазначив, що Полтавський тепловозоремонтний завод – є одним з найстарших та авторитетних підприємницьких структур рідного краю, тому обов’язком  і основною лінією, що він намагається принести у своїй керівній діяльності, – це збереження юридичної, комерційної та промислової цілісності підприємства:
– Зараз ми відстоюємо своє законне право на збереження цілісності підприємства та ведемо активну боротьбу із зовнішнім позивачем. Я заявляю, ми не поступимося ані на крок та проявимо належні впевненість та аргументацію, аби ВАТ «Тепловозоремонтний завод» залишався промисловим надбанням рідного міста. Ми збережемо сотні робочих місць полтавців та примножимо промислову славу підприємства, – зазначив Антон Володимирович. – Я з великою радістю констатую той факт, що попри змушене призупинення виробничих потужностей ПТРЗ на зимовий період, – ми відновлюємо роботу заводу. У нас вже є поступове завантаження замовленнями на поточний рік, зараз зусилля керівного складу заводу спрямовані на взаємовигідне контрактування як із постійними діловими партнерами, так і з новими замовниками. Ми продовжуємо співпрацю з вітчизняним монополістом «Укрзалізниця», а також розширюємо спектр ділових контактів, зокрема у Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Монголії. Серед першочергових поточних завдань задля успішного функціонування підприємницької структури – активна участь у тендерних торгах.
У завершенні доповіді в. о. Голови Правління ВАТ «ТРЗ» привітав усіх заводчан, ветеранів праці ПТРЗ зі святом та побажав трудовому колективу міцного здоров’я, професійних здобутків та душевної наснаги.
Усі присутні також заслухали доповіді ветеранів та почесного трудового складу заводу. Безумовним надбанням ПТРЗ є продовження славетних традицій – так вже не одне покоління заводчан працює на благо промислової структури, продовжуючи численні трудові династії. Ветерани праці та нині працюючі на заводі згадували промислові рекорди ПТРЗ, усіх тих, хто зробив свій вклад в успішний розвиток заводської структури та вітали одне одного зі святом.
Офіційну частину святкувань 142 річниці заводу відкрив Державний Гімн України. Починаючи з 11 години свої двері гостинно відчинив Музей народної історії ПТРЗ. За бажанням, кожен з присутніх на святі мав змогу ознайомитися з експонатами та виставковими залами музею, а також здійснити короткий екскурс в історію розвитку промисловості полтавського краю та Полтавського тепловозоремонтного заводу зокрема. Для всіх присутніх на святі було підготовлено по декілька екземплярів спецвипуску внутрішньозаводської газети «Робітниче слово» та приємні сувеніри.
Опісля офіційних звернень та привітань відбулося урочисте підняття прапору Полтавського тепловозоремонтного заводу – символу підприємства. Також полтавські тепловозоремонтники, ветерани праці ПТРЗ вшанували пам’ять загиблих під час революції 1917 року та Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до меморіальної дошки.

Неофіційну частину заходу продовжили святковий концерт, розважальна вікторина для гостей, виступи ансамблів народної пісенної творчості та святковий фуршет. Зустріч колег, ветеранів праці підприємства, що пропрацювали пліч-о-пліч понад, 30, 40, а у деяких випадках – і більше років, усіх працюючих на ПТРЗ – відбулася у теплій дружній атмосфері.Архив фотографий можно получить здесь.


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


06.03.2013 г.

Праздничный выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №7 (4349) от 8 марта 2013 года можно просмотреть здесь.
Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


26.12.2012 г.

Новогодний выпуск заводской газеты "Рабочее слово" (оригинал "Робітниче слово") №6 (4348) можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


09.12.2012 г.

Вашему вниманию выпуск заводской газеты «Рабочее слово» (оригинал «Робітниче слово») от 30 ноября 2012 г. №5 (4347) можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


09.11.2012 г.

Вашему вниманию выпуск заводской газеты «Рабочее слово» (оригинал «Робітниче слово») от 9 ноября 2012 г. №4 (4346) можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


08.11.2012 р.

На базе Полтавского ТРЗ планируют ремонтировать поезда Hyundai

Реализация совместного проекта по ремонту локомотивов Hyundai на базе ОАО «Полтавский тепловозоремонтный завод». Именно такой целью заданы представители Hyundai Rotem Company (Сеул, Корея) и отечественный ремонтный тяжеловес ОАО «ТРЗ» (Полтава, Украина).

Корейские делегаты посетили Полтавский ТРЗ во второй половине октября текущего года. Первоочередным пунктом в программе рабочего визита иностранных отраслевиков было ознакомление с технологическими особенностями промышленной базы завода, показателям энергообеспечения его производственных структур. День пребывания корейских железнодорожников на Полтавщине, отличился подробно организованной и проведенной для них экскурсией: делегаты корпорации Hyundai посетили Производственный комплекс № 1 ОАО «ТРЗ», а именно производственный участок тепловозосборочный, особый интерес и положительные оценки гостей - получил колесный цех завода. Представители Hyundai Rotem Company также посетили экипажный, дизельный, механический цеха и цех восстановления деталей. Технические возможности, обеспеченность ресурсами производственных участков Полтавского завода - концептуально изучались иностранцами несколько месяцев, во время непосредственного визита на ТРЗ корейские делегаты по достоинству оценили промышленные мощности полтавского завода.В общей программе экскурсии, не обошли вниманием Научно-тренировочный центр «Тяга», функционирующий на базе предприятия – здесь корейскую делегацию ознакомили с теоретической частью процесса модернизации тепловозов серии ЧМЭ3, М62, а также со спецификой подготовки кадров на Полтавском тепловозоремонтном заводе.Между руководством ОАО «ТРЗ» и представителями Hyundai Rotem Company была достигнута предварительная договоренность относительно дальнейшего сотрудничества. Ориентировочные сроки по согласованию контракта, а также определение первоначальных секторов реализации общего для сторон проекта - состоится через месяц.


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


01.11.2012 р.

На заседании Наблюдательного совета ОАО «ТРЗ» принято решение о прекращении полномочий Кеда Александра Владимировича, как и.о. Председателя правления и назначения на должность и.о. Председателя правления Открытого акционерного общества «Тепловозоремонтный завод» Петько Антона Владимировича.


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


26.10.2012 г.

Вашему вниманию выпуск заводской газеты «Рабочее слово» (оригинал «Робітниче слово») от 26 октября 2012 г. №3 (4345) можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


15.10.2012 г.

Вашему вниманию следующий выпуск заводской газеты «Рабочее слово» (оригинал «Робітниче слово»). №2 (4344) от 12 октября 2012 г. можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


02.10.2012 г.

28 сентября текущего года возобновлен выпуск заводской газеты «Рабочее слово» (оригинал «Робітниче слово»). Газета основана в январе 1931 года, основатель - трудовой коллектив ОАО «Тепловозоремонтный завод» (г. Полтава, Украина). Периодичность издания газеты – два раза в месяц в количестве 300 экземпляров. №1 (4343) от 28 сентября 2012 года можно просмотреть здесь.

Адрес редакции: 36030, г. Полтава, ул. Гаевого, 30,
тел.: (0532) 517 - 246


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


14.09.2012 г.

В связи с перманентным увеличением объемов производства ОАО «Тепловозоремонтный завод» приглашает на постоянное место работы следующих специалистов:
- инженер-конструктор;
- инженер-технолог по сварочным работам;
- слесарь по ремонту подвижного состава (5 человек) – 3-5 разряд;
- токарь-карусельщик 4-5 разряд;
- токарь 3-5 разряд;
- слесарь-ремонтник (ремонт гидравлической системы оборудования) 5 разряд;
- слесарь-ремонтник (ремонт кранового оборудования) 5 разряд;
- машинист крана (2 человека) – 3-5 разряд;
- машинист тепловоза;
- слесарь-электрик по ремонту электрооборудования 5 разряд;
- электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования 5 разряд;
- шлифовщик 4-5 разряд


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


22.05.2012 г.

На сегодняшний день в ОАО «Тепловозоремонтный завод» работает 428 человек. И в то же время в связи с постоянным и динамическим ростом объема производства на заводе производится набор персонала на постоянную работу. Кадровая политика завода предполагает как личностный рост человека, так и профессиональный, на заводе постоянно производится повышение квалификации персонала, обучение на местах и в результате – повышение квалификационного разряда.


Пресс-служба ОАО "ТРЗ"


Об итогах работы ОАО «ТРЗ» за 2011 год
04.04.2012 г.


За 2011 г. ОАО «ТРЗ» увеличил объем выпуска товарной продукции на 25,7 % в сравнении с 2010 г.
Также, в 2011 г. уровень средней заработной платы штатных работников вырос на 18, 7 % от уровня 2010 г.
На данный момент, предприятие проводит активный набор персонала.
Портфель заказов на 2012 г. требует увеличения штатной численности сотрудников в 1,5 раза.


Пресс-служба OAO “ТРЗ”