Полтавський Тепловозоремонтний завод

Ремонт і модернізація магістральних, пасажирських і маневрових тепловозів.
Ремонт лінійного обладнання: колісних пар, дизелів, електричних машин тепловозів та електропоїздів.
Запчастини для тягового рухомого транспорту.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтавський Тепловозоремонтний завод» – одне з найпотужніших ремонтних підприємств України. Основними замовниками продукції і послуг заводу є залізниці України і Росії, країн СНД, Європи та Азії. Підприємство тісно пов’язане зовнішньоекономічними контрактами з Монголією, країнами Балтії, близькосхідного регіону і планує розширити ринки збуту своєї продукції.
Завод має спеціалізовані цехи і необхідне сучасне обладнання для високоякісного ремонту і модернізації залізничного рухомого транспорту.

Ремонт тягового рухомого складу

Всі види ремонтів і модернізації тягового рухомого складу. Спеціалізоване підприємство, що має потужну виробничу і технологічною базою, має можливість виконати капітальний ремонт локомотивів 2М62, 2ТЕ116, 2ТЕ10, ТЕП70, ТЕМ2, ТЕМ7, ТЕМ15, ТЕМ18, ЧМЕ3, ТГМ4, ТГМ6 і їх лінійного обладнання.

Детально

Модернізація тягового рухомого складу

Модернізації маневрових, магістральних і пасажирських тепловозів. Завод спеціалізується на виконанні модернізації маневрових магістралей і пасажирських тепловозів. Завод має успішний досвід розробки та реалізації ряду проектів з глибокої модернізації локомотивів.

Детально

Ремонт і модернізація ССРС

Завод за останні роки діяльності освоїло і істотно розширило перелік ремонтується спеціального самохідного рухомого складу. Крім капітального ремонту маємо можливість виконання модернізації із заміною застарілих дизелів на ЯМЗ різних модифікацій, відповідної потужності, установкою на вантажопідйомні механізми електронних приладів безпеки.

Детально

Виготовлення запасних частин

Завод має налагоджене виробництво чавунного, сталевого, кольорового лиття та обробки деталей циліндро-поршневої групи дизелів, а також механічної обробки металевих виробів із застосуванням сучасних технологій. Підприємство виготовляє більше 3500 найменувань запасних частин для ремонту локомотивів.

Детально